Yuvamdaki Düşman'ın çekimleri başladı

Yuvamdaki Düşman'ın çekimleri başladı / Show TV'nin yeni dizisi Yuvamdaki Düşman'ın çekimleri başladı. /

Show TV'nin yeni dizisi Yuvamdaki Düşman'ın çekimleri başladı.

Show TV’de ekrana gelecek, yapımcılığını 'Düş Gezginleri’nin yaptığı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği, senaryosunu ise Rüya İşçileri’nin kaleme aldığı ‘Yuvamdaki Düşman'ın çekimleri başladı.

Heyecan ve entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken ‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul Kemerburgaz'da start verildi. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

 

 

 

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN SÜRPRİZ İSİMLERİ!

Açıklanan ilk kadroda yer almayan sevilen oyuncular Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk de ilk gün sete çıkarak sürpriz yaptı. Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. 'Yuvamdaki Düşman' yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak.

Merakla beklenen “Yuvamdaki Düşman” yakında Show TV’de!Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.