Şenol Güneş: Arda'yı tabii ki beğenirim

Şenol Güneş: Arda'yı tabii ki beğenirim / Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arda Turan'ı takımda görmek istediğini ancak öncelikle kadroyu boşaltmaları gerektiğini söyledi.
 / Şenol Güneş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arda Turan'ı takımda görmek istediğini ancak öncelikle kadroyu boşaltmaları gerektiğini söyledi.

Beşiktaş'ta 1 numaralı gündem Arda Turan transferi...

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yıldız futbolcuyu beğendiğini söyledi ve kadroda görmek istediğinin sinyallerini verdi.

ARDA'YI TABİİ Kİ BEĞENİRİM

Habertürk'e konuşan Güneş, “Benim şu anda elimde bir kadrom var. Birileri giderse birileri de gelecektir. Alternatifi yoksa kimseyi bırakmak istemem. Örneğin Cenk’i göndermeyi düşünmem. Giderse de ona göre çözüm ararız. Arda’yı da tabii ki beğenirim. Ve bunları kamuoyunda konuşmam, başkanla yönetimle konuşurum. Çünkü işin ekonomik boyutu var. O da yönetimin alanı” dedi.

Hocanın ifadeleri böyle. Bugünlerde başkandan yöneticisine de Beşiktaşlılar “Arda şu an gündemimizde yok” diyor.

Tabii ki öyle olacak. Gündeme girmesi için şartların oturması, başta Talisca olmak üzere gidecek-gelecek isimlerin netleşmesi gerekiyor. 


Şenol Güneş

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.