Salih Uçan: Ayakkabılarımı kendim yıkıyorum

Salih Uçan: Ayakkabılarımı kendim yıkıyorum / Fenerbahçe'nin Sion'a kiralık olarak gönderdiği Salih Uçan, İtalya ve İsviçre'de yaşadığı zorluklardan bahsetti.
 / Salih Uçan

Fenerbahçe'nin Sion'a kiralık olarak gönderdiği Salih Uçan, İtalya ve İsviçre'de yaşadığı zorluklardan bahsetti.

Fenerbahçe’nin büyük umutlar beslediği ancak bir türlü takıma monte edemediği Salih Uçan, kariyerini Sion’da sürdürüyor.

Milliyet gazetesine konuşan Salih, Roma ve Sion'da yaşadığı zorluklardan bahsetti.

İşte o röportajın bir kısmı:

"HER ŞEYİNLE KENDİN UĞRAŞIYORSUN"

"Roma’da 15 yıldır İtalya’da yaşayan Murat ağabey yardımcı olmuştu bana. İlk 5-6 ay benimle beraberdi. Üç ay da antrenmana gelip gitti. Çünkü hoca sadece İtalyanca konuşuyordu. Altıncı ayımın sonunda İtalyanca konuşmaya başladım. İkinci sene tamamen yalnızdım. Kendi başına olunca hayatı anlıyorsun. Zorlukları kendi başına aşıyorsun. Bu insanı çok geliştiriyor. Bizim burada başımıza bir iş gelince doktoru arıyorsun. Masörü çağırıyorsun. Orada kendi başına doktora gidiyorsun. Sakatlanınca masörle beraber gidiyorsun hastaneye. Roma veya Sion’da veriyorlar adresi gidiyorsun hastaneye. Bekliyorsun dışarıda sonuçların gelmesini. Sonucunu alıyorsun. Doktora götürüyorsun. Her şeyiyle kendin uğraşıyorsun."


Salih Uçan

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.