'Cenk ve Beşiktaş'ı tebrik ederim'

'Cenk ve Beşiktaş'ı tebrik ederim' / Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Beşiktaş'ı ve Cenk Tosun'u milli golcünün Everton'a transferinden dolayı tebrik etti.
 / Mehmet Şimşek

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Beşiktaş'ı ve Cenk Tosun'u milli golcünün Everton'a transferinden dolayı tebrik etti.

Beşiktaş ve Milli Takımımızın başarılı golcüsü Cenk Tosun, büyük çıkışınının ardından İngiltere'nin yolunu tutacak. Ada ekiplerinden Everton'ın 27 milyon pounda kadrosuna katmaya hazırlandığı Cenk'i tebrik edenlerden biri de Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek oldu.

ÜLKEMİZİN CARİ AÇIĞINA KATKI YAPTI

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Cenk Tosun transferine ilişkin Twitter'dan açıklama yaptı.

Mehmet Şimşek: Cenk ve Beşiktaş'ı tebrik ederim

Şimşek, sosyal medya platformundaki paylaşımında, "Eğer doğru ise Cenk Tosun ve #Beşiktaş’ı tebrik ederim. Ülkemizin cari açığına olumlu katkılarından dolayı da teşekkür ederim. 80 milyondan fazla nüfusu ve futbola olan muazzam ilgiyi dikkate alırsak Türkiye, futbolcu transferinde büyük net dış fazla vermeli..." ifadelerini kullandı.


Mehmet Şimşek

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.