Afrin Harekatı açıklaması

Afrin Harekatı açıklaması / Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kayseri'de 'A 400M C Seviyesi Bakım Kabiliyeti Kazanım Töreni'ne katıldı. / Nurettin Canikli

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kayseri'de 'A 400M C Seviyesi Bakım Kabiliyeti Kazanım Töreni'ne katıldı.

Milli Savunma Bakanı Canikli, "Suriye rejimi tarafından Afrin'e gönderildiği iddia edilen silahlı birliğin yürüttüğümüz mücadelenin sonucunu değiştirme kapasitesi yoktur. Terörün yanında kim olursa olsun o da bizim hedefimiz olacaktır." açıklamasında bulundu.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kayseri'de "A 400M C Seviyesi Bakım Kabiliyeti Kazanım Töreni"ne katıldı.

Canikli, burada yaptığı konuşmada, "Şu anda Suriye rejimi tarafından Afrin'e gönderildiği iddia edilen silahlı birliğin Afrin'de o bölgede yürüttüğümüz terörle mücadelenin sonucunu değiştirme kapasitesi hiçbir zaman yoktur ve olmayacaktır da. Terörün yanında kim olursa olsun o da bizim hedefimiz olacaktır." dedi.


Nurettin Canikli

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.