Afrin'de 5 köy daha ele geçirildi

Afrin'de 5 köy daha ele geçirildi / TSK ve ÖSO, Afrin'in kuzeyindeki Mikdad, Tell Dilur ve Ali Racu köyleri ile Afrin'in batısındaki Sarı Uşağı ve Rahmanlı köylerini teröristlerden temizledi.
 /

TSK ve ÖSO, Afrin'in kuzeyindeki Mikdad, Tell Dilur ve Ali Racu köyleri ile Afrin'in batısındaki Sarı Uşağı ve Rahmanlı köylerini teröristlerden temizledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Afrin'deki Sarı Uşağı, Rahmanlı, Mikdad, Tell Dilur ve Ali Racu köylerini terörden temizledi.

TSK ve operasyonlara destek veren ÖSO güçleri, harekatın başından bu yana YPG/PKK-DEAŞ'ın işgalindeki Afrin'in 5 beldesinde biri belde merkezi, 64'ü köy, 6'sı köy altı yerleşim ve 20'si stratejik dağ veya tepe, biri YPG/PKK'ya ait üs olmak üzere 92 noktayı örgütten kurtarmış oldu.

.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.