Konser geliri Mehmetçiğe

Konser geliri Mehmetçiğe / Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 Mart'ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konser için çalışmalarına İstanbul'da devam ediyor /

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 Mart'ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konser için çalışmalarına İstanbul'da devam ediyor

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 Mart'ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konser için çalışmalarına İstanbul'da devam ediyor.

Coşkun, konserin dans gösterileri için, Beyonce ve Rihannagibi isimlerle de çalışan koreograf David Hernandez Sachez ile gece gündüz çalışıyor. Müzikal tadında bir konser vereceğini söyleyen şarkıcı, konserin gelirini ise Mehmetçik Vakfı ve polis teşkilatına bağışlayacağını söyledi ve "İnşallah örnek olur" dedi.

Kaynak: Sabah


Önceki Haber: Bu konuşma olay oldu!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.