Amanoslar'da şehit!

Amanoslar'da şehit! / TSK, Afrin'de 2 askerin el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olduğunu açıkladı. Amanoslar'da ise çıkan çatışmada yaralanan 1 asker şehit oldu. /

TSK, Afrin'de 2 askerin el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olduğunu açıkladı. Amanoslar'da ise çıkan çatışmada yaralanan 1 asker şehit oldu.

TSK, Afrin'deki arama tarama çalışmaları sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 askerin şehit olduğunu bildirdi.

TSK'nın açıklamasında, "Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında 26 Mart 2018 tarihinde Afrin bölgesinde icra edilen arama tarama faaliyetleri esnasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucunda iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz." ifadeleri kullanıldı.

AMANOSLAR'DA YARALANAN ASKER ŞEHİT OLDU

Hatay Valisi Erdal Ata, Amanoslar'da çıkan çatışmada yaralanan askerin şehit olduğunu açıkladı.Önceki Haber: 'Bu bir rekor'

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.