Erdoğan muhalefeti eleştirdi

Erdoğan muhalefeti eleştirdi / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın karşısındaki partilerin amacının sadece kendisini indirmek olduğunu söyledi.
 / Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın karşısındaki partilerin amacının sadece kendisini indirmek olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Mısır Çarşısı'nın açılış törenine katıldı.

Burada gündemi değerlendiren Erdoğan, pazar günü seçim manifestosunu, yaklaşık bir hafta sonra da seçim beyannamesini açıklayacağını duyurdu.

"BUNLARIN TEK BİR AMACI VAR..."

Cumhur İttifakı karşısında birleşen muhalefet partilerini de eleştiren Cumhurbaşkanı, "Bunların tek bir amacı millete söyleyebileceği tek bir projesi vardır. O da Recep Tayyip Erdoğan'ı indirmektir. Diyelim ki bunu başardınız. Ve yönetimi devraldınız. Peki siz millete ne vadediyorsunuz." ifadelerini kullandı.


Erdoğan

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.