Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon ne zaman başlayacak? Merak edilen tüm sorular!

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon ne zaman başlayacak? Merak edilen tüm sorular! / ATV ekranlarının dizisi Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu sezon finaliyle hayranlarına veda etmişti. Peki SAK’ın yeni 2. Sezonu ne zaman başlayacak? / sen anlat Karadeniz 2. Sezon,sak,sak 2. Sezon,sen anlat Karadenizde neler olacak,sen anlat karadeniz sezon finali,sen anlat karadeniz yeni bölüm,Sen anlat karadeniz

ATV ekranlarının dizisi Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu sezon finaliyle hayranlarına veda etmişti. Peki SAK’ın yeni 2. Sezonu ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının rekortmen dizisi Sen Anlat Karadeniz (SAK) dizisinin yeni 2. sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu... Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde neler olacağı, Tahir’e, Nefes’e neler olacağı merak konusu olmaya devam ediyor. 

Trabzon’da çekilen fenomen dizinin yeni bölümünde olacaklara yönelik sosyal medyada SAK fanları tahminler yürütmeye başladı. 

Bilindiği gibi dizinin sezon finalinde Rusya’ya kaçmak isteyen Tahir Kaleli ve Nefes Zorlu Kaleli, Vedat Sayar’ın oyunuyla karşılaşmıştı. Finalde Nefes’e Ceylan’ın öldü sandığı kızı olduğunu söyleyen Vedat Sayar, çocukları öldürmekle tehdit ederek Tahir’i denize attırmıştı. 

Bu anlarda final yapan dizi hayranlarını merakta bırakarak yaz tatiline girmişti. Sen Anlat Karadeniz’in yeni 2. sezonunun ne zaman başlayacağı konusunda herhangi bir açıklama gelmedi. Fakat dizinin yönetmen koltuğunda birinci sezon oturan Emre Kabakuşak’ın diziden ayrıldığı, yerine Eylül, Annem gibi dizilerle adını duyuran Veli Çelik’in geldiği öğrenilmişti.

Dizinin yeni sezonuna dört stok bölümle başlanacağı öğrenilmişti. Eylül ayında başlayacağı öngörülen dizinin yeni sezonu için herhangi bir bilgi gelmezsen 21. bölümle ekranlara kısa süreliğine veda eden Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda Tahir’e ne olacağı, Nefes’in Vedat’ın elinden kurtulup kurtulamayacağı hayranları meraklandırıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON MERAK EDİLENLER

İşlemediği, Vedat Sayar’ın işlediği bir cinayetle suçlanan Mustafa Kaleli hapisten çıkabilecek mi?

Nazar, Vedat Sayar’dan boşanabilecek mi?

Tahir denizden nasıl kurtulacak?

Ceylan’ın kızı olduğunu Nefes’ten saklayan Tahir, eğer kurtulursa Nefes ile barışabilecek mi?

Nefes, Vedat Sayar’ın elinden kurtulabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?


sen anlat Karadeniz 2. Sezonsaksak 2. Sezonsen anlat Karadenizde neler olacaksen anlat karadeniz sezon finalisen anlat karadeniz yeni bölümSen anlat karadeniz

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.