Yunan askerlerinden Türkiye’ye ağır hakaretler

Yunan askerlerinden Türkiye’ye ağır hakaretler / Yunan askerlerinden Türkiye, Makedonya ve Arnavutluk ile ilgili iğrenç marş! Yunan askerler marşta Türkiye’ye yönelik hakaret dolu sözlerle böyle saldırdı!
 / Yunan askerler,Türkiye,hakaret,marş,Yunanistan,asker

Yunan askerlerinden Türkiye, Makedonya ve Arnavutluk ile ilgili iğrenç marş! Yunan askerler marşta Türkiye’ye yönelik hakaret dolu sözlerle böyle saldırdı!

Yunanistan Özel Kuvvetleri’nin eğitimleri sırasında çekilen görüntüler şoke etti. Askerlere söylettikleri marşla Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Makedonya ve Arnavutluk hakkında ağır hakaretlerde bulundu.

Askerlere eğitim veren üst düzeylerin askerleri Kıbrıs’ın Yunan olduğunu, Makedonya’nın Yunan olduğunu, kahrolsun Türkiye diye bağırttıkları görülüyor. Video ilerledikçe iğrenç hakaretlerin arttığı, Türkiye’ye, Türk büyüklerine yönelik ağıza alınmayacak derecede çirkin ve ağır hakaretlerde bulundukları görülüyor.

Türkiye’yi hazmedemeyen Yunan askerlerinin erlere tekrar ettirdikleri iğrenç marşta, Türkiye’ye lanet okudukları, Kıbrıs’ın Yunan olduğu, Süleyman Demirel’e yönelik hakaret ettiği görülüyor. İğrenç marşta daha da ileriye giden Yunan askerleri Türklerin, Makedonların, Arnavutların kanını içeceklerini söyleyerek dul ve yetimlerin ağladıklarını, onların evlerini yıkacaklarını belirtiyor.

Görüntülerin Youtube’da yayınlandığı fakat ne zaman çekildiği belli değil. Bilindiği gibi daha önce benzer bir görüntü Arnavutluk ile yaşanmış, Atina Arnavutluk’un sert tepkisi üzerine özür dilemişti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


Yunan askerlerTürkiyehakaretmarşYunanistanasker

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.