SON TV

20 yaşında bir erkek, 100 yaşındaki yaşlı kadına tecavüz etti!

Dünya üzerinde en fazla cinsel suçun işlendiği ülkelerden biri olan Hindistan'da akılalmaz bir olay yaşandı. 20 yaşındaki genç, 100 yaşındaki kadına tecavüz etti. 100 yaşındaki yaşlı kadının çığlıkları, 20 yaşındaki sapığı ele verdi. Yaşlı kadının çığlıklarını duyan torunları, sapığı yakaladı.

20 yaşında bir erkek, 100 yaşındaki yaşlı kadına tecavüz etti!

Hindistan’da bir erkek, 100 yaşındaki kadına tecavüz etti. Evden gelen sesleri duyan yaşlı kadının yakınları, 20 yaşındaki sapığı yatağın altında buldu.

TORUNLARI, BABAANNESİNİN ODASINDAN GELEN SESLERİ DUYDU

20 yaşındaki Argha Biswas, yaşlı kadının yatağının altında saklanırken bulundu. Kadının torunu, babaannesinin odasından garip bir ses duyduklarını ve önce pencereden içeri baktıklarını söyledi.

YATAĞIN ALTINA BAKINCA BİR ERKEĞİ GÖRDÜ

Kadının çığlıkları üzerine hemen çevredekileri yardıma çağırdığını aktaran kız torun, yatağın altına bakınca bir erkeği gördüklerini anlattı. Batı Bengal’deki Chakulia köyünü ayağa kaldıran olayın ardından yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı.

“KÖY KÜLTÜRÜNDE KAPILAR KİLİTLENMİYOR”

Polis şefi Rupesh Kumar, “Evde yalnız uyuyormuş. Kapılar kilitli değilmiş, köy kültüründe kapılar kilitlenmiyor” dedi.

EN ÇOK CİNSEL SUÇUN İŞLENDİĞİ ÜLKE

Hindistan, dünya üzerinde en fazla cinsel suçun işlendiği ülkelerden biri. Son aylarda birçok toplu tecavüz olayı dünyada haber oldu.

ETİKETLER: