SON TV

23 Haziran’a kadar İstanbul’a o isim vekalet edecek!

YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin iptaline ve yenilenmesine kadar verdi. İmamoğlu'nun mazbatasının geri alınması kararının ardından İstanbul Belediye Başkanı kim olacak soruları sorulmaya başlandı. Merak edilen soru A Haber ekranlarında cevap buldu... .

23 Haziran’a kadar İstanbul’a o isim vekalet edecek!

YSK, dün aldığı kararla İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin iptaline ve yenilenmesine kadar verdi. CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının geri alınması kararının ardından İstanbul Belediye Başkanı kim olacak soruları sorulmaya başlandı.

YSK’nın İstanbul seçimlerinin 23 Haziran’da yenilenmesine karar vermesinin ardından son dakika gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

İstanbul’da tüm gözler 23 Haziran’a kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kimin yürüteceğine çevrilmiş durumda.

İMAMOĞLU’NUN MAZBATASINI DA İPTAL ETMİŞTİ…

YSK, AK Parti ve MHP İstanbul için yaptığı olağanüstü itirazlarla ilgili kararını açıklamış, 23 Haziran’da seçimlerin yenilenmesine karar vermişti. YSK, Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını da iptal etmişti..

İSTANBUL VALİSİ VEKALET EDECEK

A Haber canlı yayınında ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı’nın verdiği son dakika bilgisine göre 23 Haziran’a kadar İstanbul Valisi Ali Yerlikaya vekalet edecek..