SON TV

4 hırsızlık olayını gerçekleştiren kafadarlar yakalandı

İSTANBUL’da 4 farklı hırsızlık olayına karıştıkları belirlenen iki şüpheliye operasyon düzenlendi. 4 hırsızlık boyunca yüklü miktarlarda para ve ziynet çaldıkları belirlenen şüpheliler tutuklandı

4 hırsızlık olayını gerçekleştiren kafadarlar yakalandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince ilçe dahilinde meydana gelen “Evden Hırsızlık” konuları ile ilgili yürütülen çalışmalar kapsamında flaş bir gelişme yaşandı.

2 Haziran 2018 tarihinde M.E. isimli şahsın ikametinden 20 adet altın kolye, 5 adet altın bileklik, 3 adet gümüş tepsi, 1 yarım altın ve 1 çeyrek altın çalınması, 8 Temmuz 2019 tarihinde Y.Z. isimli şahsın ikametinden içerisinde 50 bin TL bulunan kasanın çalınması, 13 Mayıs 2020 tarihinde G.V. isimli şahsın ikametinden 20 bin TL değerinde ziynet eşyası çalınması ve  21 Mayıs 2020 tarihinde Y.K. isimli şahsın ikametinden 80 bin TL değerinde ziynet eşyası çalınması olayları ile ilgili yapılan çalışmalar kapsamında operasyon düzenlendi.

Güvenlik kamera görüntülerinin incelenmesi ve yapılan araştırmalar neticesinde bahse konu olayları gerçekleştirdikleri tespit edilen Deniz Ç. (26) ve Nurcan G. (19) isimli şahıslar Kadıköy ilçesi Caddebostan Mahallesi’nde yakalandı.

Şüphelilerden Deniz Ç. isimli şahsın (47), Nurcan G. isimli şahsın ise 4 suç kaydı bulunduğu belirlendi.

TUTUKLANDILAR

Konu ile ilgili yakalanan ve “Evden Hırsızlık” suçundan adli makamlara sevk edilen şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderdildi.