SON TV

A Milli Takım’da Lucescu dönemi sona erdi!

A Milli Takım'da Teknik Direktör Mircea Lucescu ile yollar ayrıldı. Lucescu'nun yerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in göreve getirilmesi bekleniyor.

A Milli Takım’da Lucescu dönemi sona erdi!

A Milli Futbol Takımı’nda Mircea Lucescu dönemi sona erdi. Fotomaç Gazetesi Yazarı Turgay Demir’in A Spor’daki son dakika haberine göre; A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun sözleşmesi feshedildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in şu anda Ankara’da olduğu, Lucescu’yla ilgili açıklamanın Demirören döndükten sonra yapılacağı gelen haberler arasında. Lucescu’nun 600 bin euroluk alacağının ödeneceği ve sözleşmesinde tazminat maddesi bulunmadığı öğrenildi.

İDDİA: “ŞENOL GÜNEŞ YARIN BEŞİKTAŞ’I BIRAKIYOR!”

Turgay Demir, Lucescu’nun yerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in getirileceğini iddia etti. Demir A Spor’da yaptığı açıklamada “İddiaya göre Şenol Güneş yarın kendi isteğiyle Beşiktaş’taki görevini bırakacak ve A Milli Takım’ın başına geçecek. Ancak bu doğrulatılmamış bir dedikodudur, hemen söyleyeyim. Bu bir iddiadır. Yarından sonra Demirören de İstanbul’a gelince bu işi takip edeceğiz.” dedi.

Sabah

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: