SON TV

Acun Ilıcalı açıkladı! Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada Fenerbahçe için destek kampanyası başlatacaklarını duyurdu. Ilıcalı açıklamasında, "Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!" dedi.

Acun Ilıcalı açıkladı! Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız

Instagram hesabından Ali Koç ve Cem Yılmaz’la daha önce çekilen bir karesini yayınlayan Acun Ilıcalı Fenerbahçe için düzenleyecekleri destek kampanyasının detaylarını açıkladı.

Ilıcalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum…”

“Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz.”

“12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız.”

“Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!”