SON TV

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı konuşulan Itır Esen, Acun’un yanından ayrılmıyormuş!

Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in ilişkisi olduğu iddiaları devam ederken, Acun'un katıldığı bir program çekimlerinde Itır Esen'in de olması akıllarda soru işareti bıraktı... İddiaya göre Itır Esen, Acun Ilıcalı'nın yanından bir an olsun ayrılmıyor...

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı konuşulan Itır Esen, Acun’un yanından ayrılmıyormuş!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen’in, Acun’un katıldığı programın çekimlerinde olması kafaları karıştırdı.

‘Miss Turkey’ birincisi seçildikten sonra attığı tweet nedeniyle tacı geri alınan Itır Esen’in geçtiğimiz yılın son aylarında Şeyma Subaşı ile boşanan Acun Ilıcalı’yla aşk yaşadığı iddia edildi. İlişki iddiaları devam ederken, Acun’un katıldığı bir program çekimlerinde Itır Esen’in de olması akıllarda soru işareti bıraktı.

“AŞK” İDDİASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ve Itır Esen arasında aşk yaşandığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Dedikodulara göre Acun ve Itır Esen’in birlikte Dubai’de görünmeleri, kafaları epey karıştırmıştı. Acun Ilıcalı ve Itır Esen hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmezken geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir olay, herkesin ilgisini bir daha çekti.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ve Itır Esen arasında aşk yaşandığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüş, açıkcası hepimizi epey şaşırtmıştı.

Dedikodulara göre Acun ve Itır Esen’in birlikte Dubai’de görünmeleri, hatta Acun’un Itır Esen için Dubai’deki Off-White mağazasından binlerce liralık alışveriş yapması kafaları epey karıştırmıştı.

Instagram’daki magagenius adlı sosyal medya hesabının iddiasına göre; Acun Itır’ı Dubai’ye tatile götürdüğünde Itır’ın bütün Off-White mağazasını boşaltmasını sevgiyle izlemiş, sonra da binlerce dolarlık faturayı ödeyip çıkmış. Itır Esen’in programı izlerken üzerinde olan ceketin de oradan alındığı iddia edldi.

Acun Ilıcalı ve Itır Esen hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmezken geçtiğimiz gün ortaya çıkan bu olay herkesin ilgisini bir daha çekti.

Tam sular duruldu derken Acun’un katıldığı bir program çekiminde Itır Esen de vardı. Hem de hemen karşısında! Hatta Itır Esen’in arkasında oturanın da annesi olduğu söyleniyor.

ÖN SIRALARDA İZLEDİ

Acun Ilıcalı’nın konuk olduğu ‘3 Adam’dan Eser Yenenler’in programına Itır Esen de katıldı. Ön koltuklarda oturan Itır Esen’i görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

YANINDAN HİÇ AYIRMIYOR

Söylentilere göre Acun Ilıcalı’nın, Itır Esen’i yanından hiç ayırmadığı iddia edildi.

Hatta öyle ki Itır’ın annesi de fırsat buldukça bu ikiliye eşlik ediyor ve bundan büyük memnuniyet duyuyormuş.