SON TV

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Itır Esen, Nişantaşı’nda hüngür hüngür ağladı

Son dönemde adı Acun Ilıcalı ile anılan Itır Esen, Nişantaşı'nda bir kafede hüngür hüngür ağlarken görüntülendi. Itır Esen'i karşısında oturan annesi sakinleştirdi.

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Itır Esen, Nişantaşı’nda hüngür hüngür ağladı

Son dönemde özel hayatıyla adından sıkça söze ettiren genç manken Itır Esen, Nişantaşı’nda bir kafe’de hüngür hüngür ağlarken objektiflerine takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Esen, “Ailevi bir durum var” demekle yetindi.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Snob Magazin’in haberine göre; adı Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan Itır Esen önceki gün annesi ile Nişantaşı’ndaydı. Annesi ile bir kafede oturan Itır Esen uzun süre telefonda mesajlaştı. Kendisine gelen mesajları cevaplarken durmadan ağlayan Itır Esen’i annesi Hande Esen sakinleştirmeye çalıştı. O sırada gözleri dolan ve hüngür hüngür ağlayan Itır Esen, mekan çıkışı “Neden ağladınız” sorusunu, “Ailevi bir durum vardı onun için” cevabını verdi.

“ACUN’LA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

‘Adınız Acun Ilıcalı ile anılıyor bu konuda ne demek istersiniz?’ sorusuna da yanıt veren güzel manken “Birlikte çalışıyoruz” demekle yetindi. Itır Esen, 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan YouTube projesinde sunuculuk yapıyor.