SON TV

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın boşanma protokolü ortaya çıktı!

14 ay süren birlikteliğin ardından dün Silivri Adliye'sinde boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanma protokolü ortaya çıktı. Protokoldeki "Taraflar aile yaşantıları, boşanma süreci ve birbirlerinin yakınlarıyla ilgili olarak basın, üçüncü kişi, kurum ile kuruluşlara hiçbir şekilde yazılı veya sözlü açıklama yapmayacak" maddesi dikkat çekti

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın boşanma protokolü ortaya çıktı!

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa’da evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı dün Silivri adliyesinde anlaşmalı olarak boşandı. 14 ay evli kalan çift, 21 Kasım’da boşanma kararı aldı ve bir protokol hazırladı.

10 MİLYONLUK EV ALINACAK, MELİSA’NIN ÜZERİNE YAPILACAK

Günaydın’dan Erhan Öztürk’ün haberine göre, Silivri Adliyesi’ndeki boşanma davası Ilıcalı’nın avukatı Dr. Av. Hakan Öncel’in başvurusuyla açıldı. Taraflar imzaladıkları protokole harfiyen uyma taahhüdünde bulundu. İşte imzalanan o protokolün detayları…

Şeyma Subaşı’na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Bu ev çiftin çocukları Melisa’nın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı alınacak evle ilgili intifa hakkına sahip olacak.

Şeyma Subaşı mevcut oturduğu evden çıkarak yeni alınacak olan eve geçecek.

Çiftin çocukları Melisa’nın velayeti anne Şeyma Subaşı’nda olacak.

Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödenecek.

29 yaşındaki Subaşı, evlenirse 115 bin TL’lik nafakası ödenmeyecek.

Taraflar aile yaşantıları, boşanma süreci ve birbirlerinin yakınlarıyla ilgili olarak basın, radyo, sosyal medya, televizyon ve internet siteleriyle birlikte üçüncü kişi, kurum ile kuruluşlara hiçbir şekilde yazılı veya sözlü açıklama yapmayacaklar.

Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacak. Kızları Melisa’nın tüm eğitim giderleri baba Ilıcalı tarafından karşılanacak.

Taraflar yapılan protokolde taahhüt ettikleri maddelerin aksini yapamayacak. Ayrıca imzalanan bu protokol mahkeme kararı kesinleştikten sonra yürürlüğe girecek.