SON TV

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı aşkı böyle başlamıştı…

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıllık evliliklerini noktalama kararı aldı. Ilıcalı ile Subaşı çifti bugün boşandı. İşte detaylar ve geçmişten bugüne Acun Ilıcalı - Şeyma Subaşı ikilisinin birliktelik hikayesi...

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı aşkı böyle başlamıştı…

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıl 2 aylık evliliklerini noktalama kararı aldı. Ilıcalı ile Subaşı Silivri Adliyesi’ne giderek 9 dakikada boşandı. İşte çok konuşulan aşkın hikayesi…

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi. İlişkilerini noktalamak için Silivri Adliyesi’ne birlikte giriş yapan ikili, gizlilik kararı verilen ve dokuz dakika süren duruşmada tek celsede boşandı.

‘ACUN ILICALI’NIN HAYRANIYDIM’

Şeyma Subaşı, Acun’a aşkını böyle anlatmıştı:

Off! Gözüm böyle böyle döndü… 18-19 yaşında özellikle. Ben “Acun Firarda” programıyla büyüdüm. Gezmeyi bu kadar sevmemin bir nedeni de o programdır. Zaten Acun diyor ki, “Sana devrettim artık gezmeyi”. Ben galiba o dönem Acun Ilıcalı’nın da hayranıydım. Çünkü çok samimi, çok sempatik ve dürüst. Bana öyle geliyordu. Komik de…

ACUN İLE İLK TANIŞMA

Ya çok özel ya… Ama güzeldi. Bizi şimdi görenler, “Siz olmuşsunuz” diyorlar. Arkadaşız çok. Aynı mimikle, bakışmayla anlaşıyoruz. Başka bir şeydeyiz artık. Mıç mıç olduğumuz da oluyor ama öyle görüntü pek vermeyiz. En fazla yan yana oturur, el ele tutuşuruz. Diğer türlü bence iyi gözükmüyor. Ya da Acun’la büyüdüğüm için onun şeyi bana da geçmiş olabilir. Biz zaten kendimize elma diyoruz. Kes yarıya, birleşiyoruz. “Ruh ikizim” der bana Acun zaten.

YAŞ FARKI

Yaş maş hiç önemli değil. Aramızda 21 yaş var ama Acun benden 2 yaş küçük, öyle söyleyeyim. “Bırak şu Pollyanna’lığı, çocukluğu” dediğim çok oluyor. Çok saf. Kötü anlamda demiyorum. İyi niyetli diyeyim.
Biz şuna inanıyoruz onunla. Eğer sen mutluysan, karşındakini de mutlu edersin. Formül bu. Ben mutluyum ve Acun’u yükseltebiliyorum, mutlu edebiliyorum. Mutsuzsam onu nasıl mutlu edeyim ki?

Ayakları yere basan biriyim. Evet, süper lüks bir hayat yaşıyor, Kendall Jenner’larla aynı ortamda dans ediyor olabilirim ama yarın ne olacağını bilemem. Hayatta her şey hepimiz için. Ayağım burkulabilir, yüzüme kezzap yiyebilirim, ölebilirim… Yarın sıfırlanabilirim parasal anlamda. Bu benim enerjimi düşürür ama yine bir çıkış yolu bulurum kendime. Gücüm para değil benim, karakterim.

Acun her zaman söyler, “Sen benim kadın versiyonumsun!” diye. O işkolik, ben de gezmekolik. Bir de sosyal medya seviyorum. Birbirimizi çok güzel dengeliyoruz.

İkimiz de mutlu olduğumuz şeyleri yapıp güzel yerlerde buluşup birbirimizi çok güzel mutlu edip yükseltip, sonra tekrar devam ediyoruz.

Acun kendine çok güvendiği için bana da güveniyor. Ben kendime çok güvendiğim için Acun’a çok güveniyorum.

MARSİLYA’DA NİKAH SİLİVRİ’DE BOŞANMA

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın çok konuşulan aşk hikayesi yıllar önce dönemin en çok izlenen yarışma programı olan “Var mısın Yok musun” da başladı. Subaşı henüz 19 yaşındaydı ve yarışmada şans arıyordu.

Ekranda katılımcılara verdiği yüksek miktarda para ile çok konuşulan Var mısın Yok musun’dan 60 Bin TL ile ayrıldı Subaşı. Ama sonra bir daha magazin gündeminin ilk sıralarından inmedi.

Aslında Subaşı kameralara hiç de yabancı değildi. Ilıcalı ile tanıştığı yarışmadan önce Deniz Akkaya’nın sunduğu top model yarışmasına katılmıştı. O yarışma ona beklediğini veremedi belki hayal ettiği kariyere ulaşma yolunda önemli bir adım attı.

Subaşı, Var mısın Yok musun’dan ayrıldıktan bir süre sonra yine Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Yok Böyle Dans adlı yarışmada kostüm tasarımcısı olarak kadroya katıldı.

Şeyma Ilıcalı, yarışmadan ayrıldı ama ne Türkiye’nin hayatından çıktı ne Acun’un. İkilinin yolları ayrılmadı tam tersine birbirlerine aşık oldular.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın ilişkisi daha ilk dönemlerinden itibaren çok konuşuldu. Her ikisi de başta aralarındaki yaş farkı nedeniyle olmak üzere çeşitli şekillerde eleştiri oklarını çektiler.

Ama Ilıcalı ve Subaşı ilişkisi bunlardan etkilenmek şöyle dursun tam tersine daha da güçlendi. Çift, 2014 yılında Melisa adını verdikleri bir kız çocuğu sahibi oldu.

İlişkileri uzun süre bu şekilde devam ettikten sonra 2017 yılında uzun uzun konuşulan bir düğünle Fransa Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda evlendiler. Ardından da gelin ve damadın helikopterle gittiği gösterişli düğün töreni geldi. Öyle ki Subaşı, bu süreçte dünyanın en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinden biri oldu.

Subaşı, düğün hazırlıklarının ve düğünün bütün ayrıntılarını, saniye saniye sosyal medyadan paylaştı.

View this post on Instagram

Pure Love ❤️

A post shared by Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi) on

Düğün bitse de çift gündemin ilk sıralarındaki yerini korudu. Çift son olarak Ilıcalı’nın Bebek’te Subaşı için açtığı restoranla konuşulmuştu.

View this post on Instagram

🐣🤞👨‍🍳

A post shared by Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi) on

Çiftin bu sabah ayrılık haberi geldi. Silivri’de görüşen duruşma 9 dakika sürdü. Şeyma Subaşı duruşma öncesi ise bu pozunu paylaştı.

Adliyeye aynı araçla gelen bu aşkın kahramanları, boşanma sonrası yeni hayatlarına doğru yola çıktılar…