SON TV

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na büyük şok! Velayet davası sonuçlandı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Şeyma Subaşı, çok gezdiği için Melisa'ya bakamayacağını ve kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesini talep etti, mahkeme bu talebi onayladı. Şeyma Subaşı'nın seyahatm yoğunluğu nedeniyle kızını Acun'a verdiği öğrenildi.

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na büyük şok! Velayet davası sonuçlandı!

2018 senesinin Kasım ayında anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Melisa Ilıcalı’nın velayeti baba Acun Ilıcalı’ya verildi.

Şeyma Subaşı’nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa Ilıcalı’nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Acun Ilıcalı’ya verilmesini onayladı.

Geçtiğimiz aylarda boşanan Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çifti, bir kez daha mahkemeye gitti. Bu kez mahkemeye gitme nedeni ise; kızları Melisa’nın velayetinin Acun Ilıcalı’ya verilmesi.

ÇOK GEZİYORUM, BAKAMAM!

Sözcü’nün haberine göre; Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çifti; Şeyma Subaşı’nın seyahatlerinin yoğunluğu nedeniyle mahkemeye başvurarak kızları Melisa’nın velayetinin Acun Ilıcalı’ya verilmesini talep etti. Mahkeme ise bu talebi onaylayarak velayeti Acun Ilıcalı’ya verdi.