SON TV

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na şok! Şeyma’nın evini satıyor!

Acun Ilıcalı ile yakın zamanda evliliklerine son veren Şeyma Subaşı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'na milyonluk darbe! Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın evini satışa çıkardı.

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı’na şok! Şeyma’nın evini satıyor!

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Acun Ilıcalı ile evliliklerinin son zamanlarında aynı şeylerden keyif almadıklarını ve evliliklerini bu sebepten sonlandırdıklarını anlatmıştı. Subaşı, boşanmanın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile yakınlaştı.

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI’NIN OTURDUĞU EVİ SATIYOR!

Acun Ilıcalı ise Şeyma Subaşı ile kızı Melisa’nın Kuruçeşme’de oturduğu villayı satılığa çıkardı. Şeyma Subaşı le Acun Ilıcalı’nın boşanma protokolünde, Şeyma Subaşı’nın konuşmaması gerektiği bir madde olduğu iddia ediliyordu. Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’nın oturduğu villayı satılığa çıkartma sebebinin geçtiğimiz gün Subaşı’nın verdiği röportajla ilgili olabileceği ise dedikodular arasında.

Attığı her adımla olay olan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın kendisine düğün hediyesi olarak aldığı Kuruçeşme’deki Boğaz manzaralı eve veda etmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı’nın Subaşı’nın oturduğu villayı 13 milyon Euro’ya satılığa çıkardığı iddia edildi.

13 MİLYON EUROYA ALMIŞTI

Acun Ilıcalı, 2017 yılının Eylül ayında St.Tropez’de Şeyma Subaşı’yla hayatını birleştirmeden önce kendisine Kuruçeşme’de 13 milyon euro değerinde Boğaz manzaralı bir villa satın almıştı. İddiaya göre; boşandıktan sonra kızı Melisa’yla birlikte Kuruçeşme’de ikamet eden Şeyma, Acun Ilıcalı evi satma kararı alınca buradan taşınmak için kolları sıvadı. Şeyma Subaşı, verdiği bir röportajda Kuruçeşme’deki evin akıbetinin ne olacağı yönündeki soruya,
“O çıktı, şimdi ben de çıkacağım. Acun boşanma olduktan sonra hemen kendine başka bir ev buldu. Şimdi ben de bakıyorum” yanıtını vererek bir nevi dedikoduları doğrulamıştı.

ŞEYMA MÜTEVAZİ BİR EV ARIYOR

Acun Ilıcalı’nın, Kuruçeşme’deki villayı emlakçı aracılığıya değil tanıdıklar aracılığıyla satma kararı verdiği konuşuluyor. Soluğu emlakçı da alan sosyal medya fenomeni Şeyma da Bebek’te kendine göre mütevazı 3+1 dairelere bakmaya başladı. (Sabah)

Acun Ilıcalı ile yakın zamanda evliliklerine son veren Şeyma Subaşı hakkında çıkan haberlere isyan etti

Subaşı yakında biter ya da bitmez diye anket olarak takipçilerine sordu.

Ankette ise çoğunlukla, “Bitmez” cevabı verildi.