SON TV

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan boşanması sonrası kendisiyle ilgili basında yer alan haberlere tepki gösterdi. Mutlu ve keyifli hallerinden bir anlam çıkarılmasından yorulduğunu söyleyen Yılmaz, açıklama yapmadığı halde kendisinin ağzından yorumların yapılmasından rahatsızlık duyduğunu vurguladı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz, suskunluğunu bozdu. Yılmaz, Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ndan boşanması sonrası hakkında çıkan haberleri yalanlayarak her halinden bir gönderme ve anlama çıkarılmasından duyduğu rahatsızlığı belirtti.

Zeynep Yılmaz’ın açıklaması:

“Sustuğum halde söylediğim iddia edilen hayali cümlelerden, bana atıf yapılan haberlerden, sosyal medyada gerek işimle gerekse güncel yaşamımla alakalı yaptığım paylaşımlardan bir gönderme aranmasından, her insan gibi mutluysam gülmemden, üzgünsem somurtmamdan anlamlar çıkarılmasından yoruldum. Gündemde ki konularla ilgili hiç bir açıklama yapmadım, yorumda bulunmadım ve bulunmayacağım. Acun çocuklarımın babasıdır. Onun mutlu olması kızlarımız için önemlidir. Başka da söyleyeceğim bir şey yoktur. Herkesin buna saygı duyması ve anlayışlı olmasını rica ederim.”

Zeynep Yılmaz: Sustuğum halde...