SON TV

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı trafik kazasında ağır yaralandı!

Birçok FETÖ davasına bakan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı, İstanbul Başakşehir’de ağır bir trafik kazası geçirdi. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı olayda şüphe olup olmadığını belirlemek üzere soruşturma başlattı.

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı trafik kazasında ağır yaralandı!

İstanbul Çağlayan Adliyesi 14 Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak görev yaptığı dönemde FETÖ’ye yönelik Selam-Tevhid ile Tahşiye ve Can Dündar gibi birçok FETÖ davasına bakan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali İhsan Horasan, İstanbul Başakşehir’de üzücü bir trafik kazası geçirdi.

Kendi kullanımındaki binek araç ile Başakşehir Atatürk Bulvarı’nda ilerleyen Horasan, İSDÖK Sanayi Sitesi önünde seyir halinde giderken bilinmeyen bir sebeple ağaca çarparak kaza yaptı. Ali İhsan Horasan kazada yaralandı.

Fetullahçı Terör Örgütünün kumpas davaları olan Selam Tevhid, Tahşiye, Can Dündar gibi birçok önemli davaya bakan ve şuan İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olan 45 yaşındaki Ali İhsan Horasan, Başakşehir’de nedeni bilinmeyen bir trafik kazası geçirdi.

Birçok terör örgütünün hedefinde olan Hakim Horasan, geçtiğimiz cumartesi günü saat 18.30sularındsa Başakşehir İSDÖK Sanayi Sitesi bölgesinde aracının kontrolünü kaybedip bir ağaca çarptı. Kaza sonrası olay yerine intikal eden ambulansla önce Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan Horasan, tedavisinin takibi için başka bir araştırma hastanesine sevk edildi.

Horasın’ın olay öncesinde eşi ve çocuğuyla bölgedeki bir alışveriş merkezinde alışverişe gittiği, sonrasında eşi ve çocuğunu ikametine bıraktıktan sonra bir arkadaşıyla buluşmak üzere yola çıktığı öğrenildi. Kaza anını gösteren her hangi bir görüntü elde edilemezken olayda herhangi bir şüphe olup olmadığını araştırmak üzere Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. FETÖ tehdidi sebebiyle yakın koruma kararı bulunan Hakim Ali İhsan Horasan’ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.