SON TV

Ahmet Kekeç’ten Diplomatik Vahşet yorumu: Böylesine heyecanlı bir kitap okumadım

Yazar Ahmet Kekeç, Cemal Kaşıkçı cinayetini anlatan ‘Diplomatik Vahşet’ kitabını yazdı ve yazıda başlıktaki ifadeleri kullandı.

Ahmet Kekeç’ten Diplomatik Vahşet yorumu: Böylesine heyecanlı bir kitap okumadım
Usta yazar Ahmet Kekeç bugünkü köşesinde Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili Turkuvaz Kitap’tan çıkan ve D&R mağazalarında satışa sunulan DİPLOMATİK VAHŞET isimli kitabı kaleme aldı.
Kekeç, STAR Gazetesi’ndeki köşesinde DİPLOMATİK VAHŞET için, “Kaç yılın ‘casusiye’okuruyum; böylesine heyecanlı bir kitap okumadım”ifadelerini kullandı.
Ahmet Kekeç şunları yazdı:
“Kaç yılın ‘casusiye’ okuruyum; böylesine heyecanlı bir kitap okumadım.
Üç imzalı bir kitap: “Diplomatik Vahşet, Cemal Kaşıkçı cinayetinin karanlık sırları…”
İstihbarat konularına vukufiyetiyle tanıdığımız Abdurrahman Şimşek ve Nazif Karaman araştırmış, romancı Ferhat Ünlü kaleme almış.
İlk kez yayınlanan ses kayıtları ve belgelerle, “Kaşıkçı” hadisesinin tüm detayını öğreniyorsunuz. Sadece Kaşıkçı hadisesini değil, bu cinayetin arkasındaki uluslararası güç savaşını da öğreniyorsunuz. (Kitapta, ayrıca, “Küre İttifakı”nın niçin ve kime karşı kurulduğuna ilişkin detaylı bilgi yer alıyor.)
Politik fiction ve casusiye meraklıları kaçırmasın…
Emeği geçenleri (özellikle Turkuvaz Kitap yetkililerini) tebrik ederim.”
diplomatik vahşet ile ilgili görsel sonucu

Diplomatik Vahşet, D&R mağazalarının yanı sıra tüm kitapçılarda satışa sunulmuş durumda… Kitap ayrıca internetten de sipariş verilebiliyor.