SON TV

Ahmet Kural Sıla’nın darp raporuna itiraz etti

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla savcılığa ifade veren oyuncu Ahmet Kural, Sıla'nın şikayetine 3 noktada itiraz etti.

Ahmet Kural Sıla’nın darp raporuna itiraz etti

Geçtiğimiz günlerde adliyeye giderek hakkındaki iddialar için ifade veren Ahmet Kural’ın Sıla’nın darp raporuna 3 noktada itiraz ettiği öne sürüldü.

Ahmet Kural, Sıla’nın darp raporuna 3 noktada itiraz etti: Neden raporu Adli Tıp’tan değil, özel hastaneden aldı? Darp varsa niye 100 metre ötedeki karakola gitmedi? Niye 2 gün bekledi?

Sabah’tan Ömer Karahan’ın haberine göre; Ahmet Kural, Sıla’nın verdiği ifadeye ve rapora itiraz etti.

Sıla’yı darp etmediğini iddia eden Ahmet Kural, Sıla’nın aldığı darp raporunun Adli Tıp Kurumu’ndan değil, olaydan iki gün sonra Maslak’taki özel bir hastaneden alındığını vurgulayıp iddia sahibine üç kritik soru yöneltti.

‘Darp raporunu neden Adli Tıp’tan değil, özel bir hastaneden aldı?’

‘Darp varsa neden 100 metre ilerideki karakola gitmedi?’

‘Madem şiddet gördü, başvuruyu neden olaydan iki gün sonra yaptı?’

AHMET KURAL İFADE VERMİŞTİ

Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde yaşananlar hakkında şöyle konuşmuştu: “Konuyla ilgili açıklamayı sadece resmi makamlara yapacağım. İçeride ifademi verdim, Türk adaletine güveniyorum. Benim için her konuda yeni bir başlangıç. Böyle bir olayın içinde olduğum için herkesten tekrar özür diliyorum. Asılsız iftira, yargısız infaz yapanlara şunu söylüyorum; haksız olmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır.”

0/5 (0 Reviews)