SON TV

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı’ndan o açıklamaya sert tepki

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı’ndan o açıklamaya sert tepki

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen CHP’li Bodrum Belediye Başkanının korana virüsten 7 kişi öldü açıklamasına sert tepki gösterdi.

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Bodrum Kamuoyuna hitaben partinin ilçe başkanlığına ait sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada “Sokak dedikodusuna göre açıklama yapılmamasının altını çizerek Bodrumlulara çağrı yaptı.

Ak Parti ilçe Başkanı Gökmen :”Resmi makamlardan almış olduğumuz bilgilere göre; Muğla İl ve İlçelerinde coronavirüs nedeniyle toplam vefat sayısı 7’dir. Bu vefatların 3’ü Milas, 2’si Muğla merkez, 1’i Fethiye, 1’i de Bodrum’da gerçekleşmiştir.

BODRUMDA VEFAT SAYISI 3

Vefat eden vatandaşlarımız arasında Bodrum’da yaşayan 3 kişi vardır. Bu 3 kişiden biri Bodrum’da, biri Milas’ta, biri de Muğla’da vefat etmiştir.

Bu resmi rakamlara rağmen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bir açıklama yapmış ve Bodrum’da toplam ölüm sayısının 7 olduğunu söylemiştir. Resmi verilerden anlaşıldığı gibi Bodrum’da ölüm sayısı kesinlikle 7 değildir.

BODRUM BELEDİYE BAŞKANI ENDİŞELERİ ARTTIRIYOR

Oldukça hassas bir dönemden geçmekteyiz. Vatandaşlarımız zaten salgın nedeniyle yeteri kadar endişelidir.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın resmi verilere dayanmadan açıklama yapması, endişeleri daha da arttırmaktadır. Bu kritik süreçte Resmi makamlarca doğrulanmadan kimse sokak dedikodusuna göre açıklama yapmamalıdır. Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı bundan sonra resmi verilere dayanarak açıklamaya yapmaya davet ediyoruz. Aksi takdirde yaşanacak infial, hepimize zarar verecektir.”dedi.