SON TV

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel güzelliğiyle olay oldu!

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel genç ve fit görünümüyle görenleri şoke etti. Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'i ilk kez görenler gözlerine inanamayacak.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel güzelliğiyle olay oldu!

Küçük yaşlarda şöhreti yakalayan ve sesiyle Türkiye’de çok kısa sürede ‘en iyiler’ listesine giren 19 yaşındaki Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel güzelliğiyle sosyal medyada kısa sürede fenomen oldu. Fit ve genç görünümüyle Aleyna Tilki’nin ablası gibi görünen Havva Öztel, sosyal medya hesabı Instagram’a attığı fotoğraflarla da olay oldu.Bilindiği gibi büyük kızı Aleyna Tilki, ilk olarak henüz 16 yaşındayken Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmış, burada söylediği Gesi Bağları türküsüyle büyülemişti.

Sesinin güzelliğini milyonlara duyuran Aleyna Tilki, kısa süre sonra hayatımıza yeni bir şarkıyla girmiş, yaşı dolayısıyla sahne aldığı yerler magazin gündeminde günlerce konuşulmuştu. Şu sıralar 19 yaşında olan güzel şarkıcı Aleyna Tilki’nin arkasında duran annesi Havva Öztel her zaman kızını desteklemesiyle biliniyor…

Turneden turneye koşan Aleyna Tilki’nin en büyük destekçisi olan annesi Havva Öztel’in güzelliği ve genç görünümü görenleri şaşırtıyor. Trabzon’un Of ilçesinden olan anne Havva Öztel, sosyal medya hesapları üzerinden oldukça aktif. Havva Öztel Instagram üzerinden 66 bin küsür kişi tarafından da takip ediliyor.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki (d. 28 Mart 2000, Konya), Türk şarkıcı. Ağustos 2016’da “Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı.

Hayatı ve kariyeri

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

Diskografi

Single’lar

“Cevapsız Çınlama” (2016) – Türkiye’de #2
“Sen Olsan Bari” (2017) – Türkiye’de #1
“Yalnız Çiçek” (2018)
“Dipsiz Kuyum” (2018)

Televizyon

Yetenek Sizsiniz Türkiye (2014)

Video klip

“Cevapsız Çınlama” (2016)
“Sen Olsan Bari” (2017)
“Yalnız Çiçek” (2018)
“Dipsizz Kuyum” (2018)

ETİKETLER: