SON TV

Alişan ve Demet arasında yeni gelişme!

6 yıllık küslüklerini bitiren Demet Akalın ile Alişan bu barışı sosyal medya hesaplarına da yansıttı.

Alişan ve Demet arasında yeni gelişme!

Alişan’la Demet Akalın’ın 6 yıllık küslüğü bitti! Yıllar sonra Kanal D’deki 2. Sayfa programında karşı karşıya gelen eski dostlar buzları eritti.

Demet Akalın’ın Burak hakkındaki sözleriyle duygulanan Alişan, gözyaşlarına boğuldu.

Demet Akalın “Hira’nın doğumuna gelseydin, bu küslük 2 yıl sürecekti… Ben doğuma girerken kayınpederime ‘Alişan gelirse ne olur içeri al’ dedim. Çocuğum doğduktan sonra başka bir boyuta geçtim. Ara ara röportajlarımda ona sinyal çakıyordum. Burak o kadar güzel bir bebek ki, onun gözündeki yaşa kurban olurum” dedi.

Alişan ise “Hira’nın doğumuna gidip gelmek arasında çok gittim geldim. Olaylar çok sıcaktı. Şuan böyle konuşuyor olabilmek bile çok güzel. Demet ile yarım saat, 1 saat baş başa görüşmek istiyorum” sözleriyle eski dostuna karşılık verdi.

6 yıllık küslüklerini bitiren Akalın ile Alişan bu barışı sosyal medya hesaplarına da yansıttı. İkili birbirlerini takibe aldı!

Sürpriz barışın ardından Ece Erken, “Duruşsuz bir barış yaptığı için artık onunla görüşmeyeceğim.” diyerek Alişan’ı sosyal medya hesaplarından silmiş. Kısa bir süre sonra Alişan da Ece Erken’i takibi bırakmıştı…

Alişan ve Demet arasında yeni gelişme
ETİKETLER: