SON TV

Altın da yükselişte! 28 Ağustos 2018 Çeyrek ve Gram altın fiyatları

Doların bugün 6 seviyelerinin üzerine çıkması Altında da yükselişe neden oldu. İşte 28 Ağustos 2018 tarihinde çeyrek, gram ve diğer tüm altınların fiyatları...

Altın da yükselişte! 28 Ağustos 2018 Çeyrek ve Gram altın fiyatları

Düne oranla bugün dolar ve euro TL üzerinde yükselişe geçti. Peki tam da düğün sezonunda altın fiyatlarında ne gibi değişiklikler oldu? Dolar ve Euro’nun günlük yükselişi altını vurdu mu? İşte 28 Ağustos 2018 günü çeyrek altın, gram altın ve diğer tüm altınların fiyatları…

Özellikle yaz aylarında olmamız nedeniyle düğün, nişan, sünnet vs. gibi davetlerde altın ihtiyacı yoğun olarak gündeme geliyor ve takı takılması için almak mecburi oluyor…

İnsanlar gün geçtikçe değişen altın fiyatları karşısında neredeyse her gün altının ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki bugün yani 28 Ağustos 2018 günü altın fiyatları ne durumda? Çeyrek altında düşüş var mı?

Altın fiyatları konusunda son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. 28 Ağustos 2018 sabah saatlerinde Kapalıçarşı açılış altın fiyatları ne kadar oldu? ABD merkezli ekonomiye darbe girişimi sonrasında piyasalarda yaşanan hareketlilik gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatlarına da etkisini gösterdi. Kapalıçarşı’da altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın bu sabah saatlerinde 234.05 TL‘den alınırken 234.07 TL‘den satılıyor. Konuyla ilgili tüm bilgiler ve uzman yorumları haberimizde.

Altın fiyatları konusunda vatandaşların araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bireylerin yastık altındaki altınları konusundaki detaylı incelemeleri de sürüyor. Ülkemizde altının rolü ve değeri oldukça yüksektir. Yeni evlenen çiftlere düğünlerde altın armağan edilir. Bu gelenek karşılıklı olduğu için sosyal dayanışma ve birlikteliği de sağlar. Bizim kültürümüzde de altının değeri oldukça yüksektir. 28 Ağustos altın fiyatları burada! En güncel ve en yeni bilgi ile detaylar haberimizde.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın, çeyrek altından sonra en çok tercih edilen altın türleri arasında yer almaktadır. Özellikle altın fiyatları arttıkça insanların gram altına olan talebi de arttı. Gram altın 28 Ağustos sabahı 238.07 TL‘den alınırken 238.09 TL‘den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın kuşkusuz vatandaşların en çok merak ettiği, en çok talep ettiği altın türleri arasında ilk sırada yer alır. Altın fiyatları araştırması yapan vatandaşlar genel olarak çeyrek altını merak eder. Çeyrek altın vatandaşlar arasında karşılıklı alışverişi sağlar, düğünlerde çiftlere armağan edilen ilk hediyelerdendir. Çeyrek altın bu saatlerde 380,07 TL‘den alınırken 389,22 TL‘den satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR OLDU?

Yarım altın konusunda da araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, birikim ve yatırım alanı içerisinde ilgiyle takiplerini sürdürüyor. Yarım altın düğünlerde de tercih edilirken bu sabah saatlerinde 757,76’den alınırken 778,43 TL‘den satılmaktadır.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın da tıpkı diğer altın türleri gibi vatandaşlar tarafından tercih edilen altın türleri arasında yer almaktadır. Tam altın gelin ve damadın ailesi tarafından tercih edilen altın çeşitlerindendir. Tam altın bu sabah saatlerinde 1.567,78 TL‘den alınırken 1.609,24 TL‘den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını, vatandaşlar arasında genel olarak birikim açısından değerlendirilir. Cumhuriyet altınının çeyrek altından farkı şudur; hem gram hem de fiyat olarak çok daha pahalı olan Cumhuriyet altını uzun vadeli yatırım aracıdır, kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah saatlerinde 1.570,00 TL‘den alınırken 1.590,00 TL‘den satılmaktadır.

ETİKETLER: