SON TV

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Ekim güncel çeyrek altın, gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki son dakika gelişmelerini, anlık tabloları ve uzman yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte 24 Ekim Çarşamba güncel altın fiyatları...

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Ekim güncel çeyrek altın, gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 24 Ekim güncel gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve Cumhuriyet altını fiyatları hakkındaki detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın, çeyrek altın fiyatlarının artmasından sonra en çok tercih edilen altın türlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Düğün ve nişan törenlerinde çeyrek altın bütçelerine ağır gelen bireyler gram altını tercih ediyor. Gram altın 24 Ekim Çarşamba sabahı 228,17 TL’den alınırken 228,21 TL’den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

Ülkemizde altın denilince akla gelen ilk materyal kuşkusuz çeyrek altındır. Çeyrek altın, yastıkaltı altını olarak bildiğimiz birikim altınlarının çoğunu oluşturur. Düğünlerde de ilk tercih her zaman çeyrek altındır. Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 366,89 TL’den alınırken 375,76 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın fiyatları da vatandaşlar tarafından dikkatle takip edilen konular arasında yer alıyor. Buna göre yarım altın fiyatları bu sabah şu şekilde; 731,49 TL’den alınan yarım altın 751,51 TL’den satılıyor.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın fiyatları da ilgiyle takip edilen konu başlıkları arasında gösterilmektedir. Tam altın düğünlerde gelin ve damadın yakınları, aile fertleri tarafından hediye edilen altın çeşitlerindendir. Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; tam altın bu sabah 1.467,56 TL’den alınırken 1.498,43 TL’den satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler vardır. Cumhuriyet altını da çeyrek altın da en çok birikim yapılan altın türleridir fakat Cumhuriyet altını hem gram hem de fiyat olarak daha pahalı olduğundan daha uzun vadeli tercih edilir. Cumhuriyet altını bu sabah 1.516,00 TL’den alınırken 1.539,00 TL’den satılmaktadır.

ETİKETLER: