SON TV

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Şubat 2019 gram, çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Haftanın son gününde fiyatlarındaki son durum ne? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 24 Şubat 2019 güncel altın fiyatları...

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Şubat 2019 gram, çeyrek altın fiyatları

Ekonomi başlığı altında hiç şüphesiz en çok merak edilen konulardan olan altın fiyatları ile ilgili son dakika hareketliliği günden güne devam ediyor. Maddi değerinin yanında manevi öneme de sahip olması ile beraber borsa, döviz rakamlarının yanında altın fiyatları da en çok sorgulananlar arasında yer alıyor. Hafta başına dalgalı grafik ile başlayan altın, dün de aynı seyrini devam ettirmişti. Peki, bugün gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? Haberimizin detaylarından gram altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını ve çeyrek altın fiyatlarının güncel rakamlarını öğrenebilirsiniz. İşte 24 Şubat 2019 Pazar güncel altın fiyatları…

Ekonomi haberleri arasında borsa ve döviz fiyatlarındaki son durum ile beraber altın fiyatları da en çok sorgulananlar arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, Pazartesi gününden itibaren döviz fiyatlarının inişli çıkışlı eğiliminin yanında çeyrek altın başta olmak üzere altın fiyatları da bir dalgalı grafik içerinde bulunuyor ve konuya yönelik son dakika araştırmalar da artış gösteriyor. Coğrafyamızın kültüründe de son derece önemli bir öge olmasının yanında, yatırım ve hediyelik eşya olarak görülen altın, bireylerin yoğun ilgi gösterdiği nesnelerden bir tanesidir. Peki, bugün altın fiyatları ne kadar?

BUGÜN ALTIN FİYATLARI NE KADAR? 24 ŞUBAT PAZAR

GRAM ALTIN FİYATLARI

Son senelerde çeyrek altına oranla daha çok tercih edilen gram altın oldu.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 24 Şubat Pazar gününe 227,22 TL’den alınıp 227,28 TL’den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Kuşkusuz ülkemizde en çok tercih edilen altın türü çeyrek altındır. Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastıkaltı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır.

Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 363,30 TL’den alınırken 371,50 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir.

Yarım altın bugün 724,34 TL’den alınırken 742,99 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatları da vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor.

Tam altın bugün itibariyle 1.453,22 TL’den alınırken 1.481,44 TL’den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını hem daha pahalı hem daha ağır olduğu için kolay kolay bozdurulmaz.

Cumhuriyet altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 1.505,00 TL’den alınırken 1.523,00 TL’den satılıyor.

22 AYAR BİLEZİK FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

24 Şubat Pazar günü 207,08 TL’den alınan 22 ayar bilezik, 207,22 TL’den satılarak işlem görüyor.