SON TV

Altın fiyatları haftaya düşüşle başladı! 26 Kasım 2018 güncel gram, çeyrek, tam altın fiyatları

Altın fiyatları hafta başında güne düşüşle başladı. Gram altın ne kadar oldu? Çeyrek altın kaç lira oldu? Cumhuriyet altını kaç TL oldu? İşte 26 Kasım 2018 güncel altın fiyatlarında son durum..

Altın fiyatları haftaya düşüşle başladı! 26 Kasım 2018 güncel gram, çeyrek, tam altın fiyatları

Yeni haftaya da düşüşle başlayan gram altın fiyatı bugün ne kadar oldu? İşte 26 Kasım 2018 piyasalarda güncel gram altın, çeyrek altın, tam altın ve cumhuriyet altını fiyatları…

Vatandaşların altın fiyatları konusundaki son dakika araştırmaları devam ediyor. Toplumun her katmanından bireylerin yakından takip ettiği altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Haftanın ilk iş günü olan 26 Kasım Pazartesi güncel gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki tüm detayları, anlık değişiklikleri haberimizde bulabilirsiniz. Toplumsal olarak alışkanlıklarımız sosyal hayatımızı büyük ölçüde etkiler, altın fiyatları konusunun bu denli araştırılmasının nedeni de budur.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın fiyatlarının bir dönem 450 TL’ye kadar çıkmasından sonra vatandaşların talebi gram altına kaydı. Gram altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 207,89 TL’den alınan gram altın 207,93 TL’den satılmakta. Gram altın, şu sıralar en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında çeyrek altın yer alır. Çeyrek altın fiyatlarında son durum şu şekilde; çeyrek altın 26 Kasım Pazartesi günü 332,74 TL’den alınırken 340,32 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Yarım altın fiyatlarında son durum şu şekilde; bugün 663,41 TL’den alınırken 680,65 TL’den satılmaktadır. Yarım altın genellikle birikim için satın alınır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; tam altın bugün 1.330 TL’den alınırken 1.355 TL’den satılmakta.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altın fiyatları bu sabah şu şekilde; 1.383,00 TL’den alınan Cumhuriyet altını 1.395,00 TL’den satılmaktadır.

Asya piyasalarında pozitif bir seyir izleyen ons altın ise şu dakikalarda önceki kapanışa göre yüzde 0,30 primle 1.226,7 dolardan işlem görüyor.

ANALİSTLER NASIL DEĞERLENDİRİYOR?

Analistler, Rusya ve Ukrayna’nın Azak Denizi’nde yaşadığı gerginliğin küresel piyasalardaki risk algısını yükseltebileceğini belirterek, bu durumun da değerli metal fiyatlarına olumlu yönde yansıyacağını kaydetti.