SON TV

Altın fiyatları yükselişte! 6 Aralık 2018 gram, çeyrek, tam altın fiyatları

Altın fiyatları 6 Aralık 2018 Perşembe günü altın alımı yapacak kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Altın fiyatları, geçtiğimiz haftaya oranla hareketliliğin yaşandığı altın dolar ve euro ile paralel olarak değişimini sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, gram altın kaç TL oldu? İşte 6 Aralık 2018 gram, çeyrek, tam altın fiyatları

Altın fiyatları yükselişte! 6 Aralık 2018 gram, çeyrek, tam altın fiyatları

Altının gram fiyatı Kapalı Çarşı ve diğer platformlarda işlem yapacak kişiler tarafından merak konusu oldu. Haftanın kapanmasına kısa bir süre kala en çok araştırılan altın türü ise çeyrek altın oldu. Vatandaşların altın fiyatları konusundaki son dakika araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Altın fiyatları ne kadar? Düğün mevsiminin sonuna geldiğimiz bugünlerde altın fiyatları, vatandaşlar tarafından detaylı olarak takip ediliyor. Peki, güncel verilere göre bugün altın fiyatları kaç TL? 6 Aralık Perşembe gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki son dakika gelişmelerini, anlık sayıları haberimizden öğrenebilirsiniz.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN

ÇEYREK ALTIN: Fiyatı en çok merak edilen altın türü çeyrek altın oldu. Piyasalarda 353 lira civarında satılan çeyrek altının alış fiyatı ise 346 lira seviyelerinde.

GRAM ALTIN: Altının gram fiyatı, bugüne yükseliş trendiyle başladı. Altının gram fiyatı şu an itibariyle 213 lira seviyelerinde işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI: Yatırım yapanların sıklıkla tercih ettiği altın türü ise hiç kuşkusuz Cumhuriyet altını. Piyasaların gözdesi Cumhuriyet altını 1,424 liradan alınırken 1,438 liradan satılıyor.