SON TV

Altının gram fiyatı ne kadar oldu? 16 Kasım 2018 çeyrek, gram, tam altın fiyatları

Altın fiyatları, 16 Kasım Cuma sabah saatlerine düşüşle başladı. Gram altın ve çeyrek altın bu sabah ne kadar oldu? Gram altın fiyatlarındaki seviye, çeyrek ve Cumhuriyet altını seçeneklerine de yansıdı. Peki, şu dakikalarda altın fiyatları ne kadar oldu? İşte binlerce kişinin merakla araştırdığı 16 Kasım 2018 gram altın ve çeyrek altın fiyatları hakkında detaylar..

Altının gram fiyatı ne kadar oldu? 16 Kasım 2018 çeyrek, gram, tam altın fiyatları

Altın fiyatları sabahın ilk saatlerinde ne kadar oldu? Alım satım yapmak isteyenlerin anlık olarak kontrol ettiği altın fiyatlarında, sabah saatlerinde düşüş gözlemlendi. FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in iadesi haberiyle düşen doların etkisi altın fiyatlarına da yansıdı. Peki gram altın ve çeyrek altının fiyatı bugün ne kadar oldu? İşte16 Kasım 2018 gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatları..

16 Kasım tarihli altın fiyatları hakkında anlık bilgi almak isteyen binlerce vatandaş, piyasalardaki son verileri sorguluyor. İşte, günün ilk saatlerine dair altın fiyatları bilgisi

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Düğün sezonunun devam etmesi dolayısıyla en çok değer kazanan ve merak edilen altın türü çeyrek altın oldu. 16 Kasım 2018 Cuma günü çeyrek altın 345 TL’den satılıyor.

GRAM ALTIN KAÇ LİRA?

Altının gram fiyatı, işlem gününe düşüşle başlamasının ardından gram altının satış fiyatı 209 TL dolaylarında seyrediyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi Cumhuriyet altını ise 1.393 liradan alınıp 1.404 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Vatandaşların güncel fiyatını merak ettiği bir diğer altın türü olan yarım altın ise 689 TL’den işlem görmeye devam ediyor.