SON TV

Ankara’ya hava durumu uyarısı! Ankara’da kar yağacak mı? 7 Aralık 2018 Ankara haritalı hava durumu

Ankaralılar dikkat! Meteoroloji'den Ankara'ya hava durumu uyarısı.. Ankara'ya kar ne zaman yağacak? İşte Ankara için 5 günlük haritalı hava durumu raporu ve Ankara semtlerinde hava durumu..

Ankara’ya hava durumu uyarısı! Ankara’da kar yağacak mı? 7 Aralık 2018 Ankara haritalı hava durumu

Ankara’da bugün hava bulutlu ve 3 derece. Gece saatlerinde hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi durumunda kar yağabilir. Ankara’da hava durumu gece eksi 5 derece olacak. Ankara’nın doğu kesimlerinde gece saatlerinde hafif kar yağışı görülebilir. İşte Ankara için 5 günlük haritalı hava durumu raporu..

Meteoroloji’den 7 Aralık 2018 tarihine dair 3 uyarıda bulundu. İç Anadolu’da kar gün boyunca etkisini gösterirken, gece saatlerinde kar etkisini azaltıyor. Ülke genelinde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birçok ilde kar yağışı görülmeye başlandı. Peki Ankara’ya ne zaman kar yağacak? İşte Ankara için 7 Aralık hava durumu verileri…

Ankara’da 11 Aralık Salı günü karla karışık yağmur yağacak. 12 Aralık Çarşamba günü de devam edecek olan yağış gece saatlerinde kar şeklinde olacak.

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’da bugün hava parçalı ve çok bulutlu.. Eskişehir dışında bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Ankara’nın yanıbaşında olan Çankırı’da kar yağışı etkili oluyor.

Ankara semtlerinde Hava durumu

Karşıyaka 4°
Çubuk 4°
Hasanoğlan 1°
Köy Enstitüsü 1°
Etlik 7°
Sincan 6°
Etimesgut 6°
Mamak 7°
Çankaya 7°
Dikmen 7°

ANKARA İÇİN HAVA DURUMU ŞEMASI

5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA DURUMU RAPORU

 

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: