SON TV

Anneler Günü mesajları ve sözleri! 12 Mayıs 2019 Anneler Günü kutlu olsun mesajları yayınlandı

Anneler Günü mesajları ve sözleri! 12 Mayıs 2019 Anneler Günü kutlu olsun mesajları yayınlandı

Mayıs ayının gelmesi ile birlikte bu önemli gün için de heyecan başlamıştı. Hayatta en değerli varlığımız olan annelerimiz için birçok kişi hediye arayışları içine girmişti. Ve beklenen gün geldi, çattı. 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan bu özel gün öncesi 2019 Anneler Günü mesajları en çok araştırılan konuların başında yerini aldı. Hediyelerini en güzel kısa ve uzun anneler günü mesajları, sözleri ile farklı bir boyuta taşımak isteyenler doğru yerdeler. 12 Mayıs Resimli Anneler Günü mesajları ve sözleri seçenekleri burada. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun!

Bizleri büyüten, besleyen ve bugünlere ulaşmamızda en büyük payı olan annelerimiz için bir önemli gün daha geldi, çattı. Hediyelerine Anneler Günü mesajı ya da sözleri eklemek isteyen kişiler arama motoru üzerinde araştırmalara da başladı. 12 Mayıs 2019 Anneler Günü ile ilgili mesajları ve sözleri bu başlık altından bulabilirsiniz. Sosyal medyada tüm annelere ‘anneler gününüz kutlu olsun’ mesajı gönderebileceğiniz kısa ve uzun seçenekler de sabah.com.tr’de. İşte en güzel Anneler Günü mesajları!

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

Hediyelerinize anneler günü mesajı seçeneklerinden bir tanesini ekleyebilirsiniz. Ya da Whatsapp, Facebook, Instagram ya da diğer sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz resimli anneler günü mesajı indirebilirsiniz.

ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN MESAJLARI

Tüm annelerimizin anneler gününü kutlayacağınız en güzel mesajları ve sözler bu sene de burada!

İşte en güzel mesajlar;

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

– Resimli Anneler günü mesajları Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

– Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

KISA ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

– Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

– Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

– Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

UZUN ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

– Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.