SON TV

Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geldi

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 6 kuruş zam yapıldı. Benzin zammıyla birlikte LPG fiyatlarında da 14 kuruş artış öngörülüyor. 

Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geldi

Son dakika haberi: Benzine bu gece yarısından itibaren 6 kuruş zam gelmesi bekleniyor. LPG fiyatlarında da 14 kuruş artış öngörülüyor.

Habertürk’ten Olcay Aydilek’in haberine göre; Benzine bu gece yarısından itibaren 6 kuruş zam gelmesi bekleniyor. LPG fiyatlarında da 14 kuruş artış öngörülüyor.

GEÇEN HAFTA BASKI OLUŞMUŞTU

Doların geçtiğimiz hafta 5.35 TL’ye çıkması, Brent petrolde yukarı doğru hareketlilik ve uluslararası piyasalarda motorin ve benzinin fiyatlarının yükselmesi ürünler üzerinde zam baskısı oluşturmuştu. Geçtiğimiz hafta yapılmayan zammın bu gece fiyatlara yansıtılması bekleniyor. Türkiye’de akaryakıt fiyatları Brent petrol, uluslararası ürün fiyatları ve dolar kuruna göre belirleniyor.

29 OCAK’TA 17 KURUŞ İNDİRİM YAPILMIŞ, BENZİN MOTORİNDEN UCUZ HALE GELMİŞTİ

Son olarak 29 Ocak’ta benzinin fiyatında 17 kuruş indirime yapılmış ve benzin birçok ilde motorinden ucuz hale gelmişti. Benzin fiyatları motorin fiyatlarından, Van’da 8, Antalya’da 7, Diyarbakır’da 6, Erzurum’da 4, Mersin’de 3, İstanbul ve Adana’da 2, Kars ve İzmir’de ise 1 kuruş düşük hale gelmişti.

ETİKETLER: