SON TV

Arda Turan ve Berkay arasında kavga! Arda Berkay’ın burnunu kırdı

Şok kavga... Futbolcu Arda Turan, şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdı. Kavga neden çıktı? İşte Arda Turan-Berkay kavgasının ayrıntıları.. Arda Turan'ın burnunu kırdığı şarkıcı Berkay kimdir?

Arda Turan ve Berkay arasında kavga! Arda Berkay’ın burnunu kırdı

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün gece Emirgan Gizli Kalsın adlı mekanda tartışmaya başladı.
Hürriyet’in haberine göre; kavga büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay’ın burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

Kavganın Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ demesi nedeniyle çıktığı iddia edildi.

Arda Turan’ın burnunu kırdığı şarkıcı Berkay kimdir?

Türkiye Süper Lig ekiplerinden Başakşehir Spor’da forma giyen Arda Turan ünlü şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdı. Geçtiğimiz gece Emirgan’da bir mekanda tartışan ikilinin kavgası ağır oldu. Peki Arda Turan’ın burnunu kırdığı şarkıcı Berkay kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

BERKAY KİMDİR?

29 Aralık 1981 doğumlu Berkay 1996 senesinden itibaren annesi ile İzmir’de yaşamıştır. 2009 senesinde ise İstanbul’a gelmiştir. Albümleri ile büyük başarıya ulaşan Berkay Şahin aslen Artvin Arhavi’lidir.

Aalbüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekanlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı’ ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Uzun süredir birlikte olduğu manken Özlem Katipoğlu ile 31 Ağustos 2016’da evlendi. Çiftin Arya adında bir kızı var.