SON TV

Arda Turan’ın acı günü! Duygu dolu paylaşım

Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan'ın yakın arkadaşı Ozan Çelik trafik kazasında hayatını kaybetti. Fenerbahçe tribünlerinin sevilen isimlerinden Çelik dün toprağa verildi.

Arda Turan’ın acı günü! Duygu dolu paylaşım

Spor Toto Süper Lig’de Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan, yakın arkadaşı Ozan Çelik’in trafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Cenazesi defnedilen Ozan Çelik’in ölümüne oldukça üzülen Turan’ın ifadeleri şu şekilde:

“Siyah beyaz paylaşmayacağım bu fotoğrafı… Seni ilk tanıdığımda tek haneli yaşlardaydım; geriye dönüp baktığımda aradan 20 sene geçmiş, belki daha fazla… Hayatımda senin gibisini az görmüştüm. Cesaretli, dürüst, cömert, kendi yerine sevdiklerini tercih ederdin…Belki de ilk senin yanında görmüştüm korunduğumu ufaktım; bana bir şey olmasın diye beni arkana saklayıp kavga etmiştin o meşhur yazlık kavgaları… Sabahları hatırlıyorum kırmızı şortunla geldiğin…”Git bak bakalım Merve ablan kalkmıs mı?” dediğin günler. Bisikletimle haber uçururdum sana.. Öğlenleri evim uzakta yukarıda diye sen, Ertan Abi, Ferhat Abi yukarı yollamazdınız ya da Onur abiler vardı… Şeftali ağaçlarında doyduğum günler hariç… Bu erken parlama, haksızlığa dayanamama işleri senden geçmiş olabilir. Daha hangi birini anlatsam. Sensizliğe isyan etmekten korkar Allah’a sığınırım… Ama ciğerim yandı be Oziyy abi… Dostun, candın, abiydin… Bu instagrama bir şey yazmak istemiyorum… Ama sığmıyor içime bu çığlık tutamadım… Unutmadan oğlunu gördüm cenazede Tahamızı, babası gibiydi dimdik… Merak etme kimse bir Oziyy olamaz ama ağacın altındaki amcaları onunla olucak… Aslında hayat senin dediğin gibi “Hep kalabalık mı? Zorluk mu? Ne kaçacağız en kötü dayak yeriz” dediğin gibi, konuştuğun gibi yaşadın… Allah seni rahmetinle sarsın. Seni çok özledim Oziyy abi… Sana söz amcaları ne zaman isterse, Taha yı senin çok sevdiğin Fenerbahçe’nin maçlarına götürecek…”

View this post on Instagram

Siyah beyaz paylaşmayacağım bu fotoğrafı… seni ilk tanıdığımda tek haneli yaşlardaydım; geriye dönüp baktığımda aradan 20 sene geçmiş belki daha fazla… Hayatımda senin gibisini az görmüştüm.Cesaretli, dürüst,cömert,kendi yerine sevdiklerini tercih ederdin…belkide ilk senin yanında görmüstüm korunduğumu ufaktım; bana birsey olmasın diye beni arkana saklayıp kavga etmiştin o meshur yazlık kavgaları… Sabahları hatırlıyorum kırmızı sortunla geldiğin…”git bak bakalım Merve ablan kalkmıs mı “ dediğin günler. Bisikletimle haber uçururdum sana.. öğlenleri evim uzakta yukarıda diye Sen , Ertan Abi , Ferhat Abi yukarı yollamazdınız yada Onur abiler vardı… seftali ağaçlarında doyduğum günler hariç.. Bu erken parlama , haksızlığa dayanama işleri senden geçmiş olabilir..Daha hangi birini anlatsam.. Sensizliğe isyan etmekten korkar Allah a sığınırım… Ama ciğerim yandı be oziyy abi… dostun,candın,abiydin… bu instagrama birsey yazmak istemiyorum… Ama sığmıyor içime bu çığlık tutamadım… UNUTMADAN oğlunu gördüm cenazede tahamızı babası gibiydi dimdik…merak etme kimse bir oziyy olamaz ama ağacın altındaki amcaları onunla olucak …aslında hayat senin dediğin gibi hep” kalabalık mı..? Zorluk mu…? Ne kacacağız en kötü dayak yeriz “ Dediğin gibi, konuştuğun gibi yasadın… Allah seni rahmetinle sarsın.. seni cok özledim oziyy abi…sana söz amcaları ne zaman isterse ;Taha yı senin çok sevdiğin Fenerbahçenin maçlarına götürücek…

A post shared by Arda Turan (@ardaturan) on

ETİKETLER: