SON TV

Arda Turan’ın Emniyet’te verdiği ifade ortaya çıktı

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde yaklaşık 3 saat ifade veren futbolcu Arda Turan'ın ifadesi ortaya çıktı

Arda Turan’ın Emniyet’te verdiği ifade ortaya çıktı

Arda Turan, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde verdiği ifade de “Ben Berkay’ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı.” dedi. Turan, “Berkay’ın gittiği hastaneyi öğrenerek taciz iddiasının doğru olmadığını söylemek için peşinden gittim. Hastaneden ayrılmak için tabancayı koyduğum yerden alırken tabanca kazayla patladı.” ifadelerini kullandı.

Dün sabaha karşı bir gece kulübünde Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgayla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor

Arda Turan’ın gece kulübünde yaşanan kavga sonrasında hastaneye giden Berkay’ın peşinden gittiği ve hastanede bir el ateş ettiği basına yansımıştı.

Kısa süre önce basına yansıyan olayın polis tutanağında da Cumhuriyet Savcısının olaya ilişkin Arda Turan’ın kasten yaralama ve silahla tehditten yakalanması talimatını verdiği öğrenilmişti.

OLAYIN POLİS TUTANAĞI İÇİN TIKLAYIN

ARDA’NIN EMNİYET’E VERDİĞİ İFADE

Beşiktaş Araştırma Büro Amirliğinde hakkındaki iddialarla ilgili sorgulanan Arda Turan, ifadesinde, “Ben eğlence mekanına gittim. Burak Yılmaz oradaydı. Birlikte otururken, Berkay yanımıza geldi. Omuzumdan ve yakamdan tutarak beni kendine doğru çekti. Ben de sinirlendim ve ne oluyor diyerek vurdum.

Ben Berkay’ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı. Benim peşinden tuvalete gittiğim ve koluna dokunduğumu söylüyor. Bu doğru değil, ben tuvalete falan gitmedim. Görüntülerde de tuvalete gitmediğim, taciz etmediğim ortadadır.” dedi.

Arda Turan ifadesinin devamında, “Berkay’ın gittiği hastaneyi öğrenerek taciz iddiasının doğru olmadığını söylemek için peşinden gittim. Yanına gittiğimde, ‘Ben buradayım eğer sözlü taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada ben senden şikayetçi de olmayacağım’
dedim ve tabancayı yanına koydum. Berkay da bu sözlerim üzerine, ‘Kaptan yok ben seni severim, tamam sorun yok, inanmıyorum.’ dedi.

Berkay böyle söyleyince ben de hastaneden ayrılmak için tabancayı koyduğum yerden alırken tabanca kazayla patladı.” dedi.

Arda Turan’ın polis tarafından el konulan tabancasının da ruhsatlı olduğu bildirildi.