SON TV

Arzum Onan yıllar sonra kamera karşısına geçti

Arzum Onan, yıllar sonra bir markanın tanıtımı için kamera karşısına geçti. 'Arzum Onan kimdir, nerelidir, kaç yaşında, eşi kimdir?'soruları birçok kişi tarafından büyük bir merakla araştırılan ve sorgulanan isimlerin başında yer alıyor. İşte Arzum Onan'ın hayatı ve kariyeri...

Arzum Onan yıllar sonra kamera karşısına geçti

Eski model ve oyuncu, yeni heykeltraş Arzum Onan bir marka için kamera karşısına geçti… Onan çekimlerde oldukça neşeli görünüyordu…

Bir döneme damgasını vuran, ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evli olan Arzum Onan, bir giyim markası ile anlaştı. Geçtiğimiz hafta düzenlenen lansmanla markanın ilkbahar yaz sezonunun marka elçisi olduğu açıklanan Onan, dün de bir otelde gerçekleştirdiği çekimleri paylaştı…

Etek-bluz kombini ile kamera karşısına geçen Arzum Onan, her zamanki gibi güler yüzlü haliyle çevredekilerden beğeni topladı. (Sözcü)

Mehmet Aslantuğ ile eşi Arzum Onan Aslantuğ 10 yıl aradan sonra bir temizlik markası için beraber kamera karşısına geçtiler.

Arzum Onan kimdir nereli kaç yaşında eşi soruları birçok kişi tarafından büyük bir merakla araştırılan ve sorgulanan isimlerin başında yer alıyor. Arzum Onan’un kişisel bilgiler merak ediliyor.

ARZUM ONAN KİMDİR?

Arzum Onan, Sıcak saatler dizisindeki performansı ile ünlü olan, eski Türkiye ve Avrulpa Güzeli, manken ve oyuncu.

31 Ekim 1973 yılında Ankara’da, memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. İlkokulu Ankara, Orta ve Liseyi İstanbul’da tamamladı. Endüstri Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünden mezun oldu. 1992 Yılında Gaye Sökmen Ajans‘da Mankenlik ve Modelliğe başladı.

1993 yılı Nisan’ında “Miss Turkey” yarışmasında “Türkiye Güzeli“, aynı yılın Temmuz ayında “Miss Europe” yarışmasında “Avrupa Güzeli” seçildi.

1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ’la evlendanyasıyla üç yıl sonra kamera karşısına geçti. 1997-2001 yılları arasında kocası Mehmet Aslantuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Sıcak Saatler dizisinde rol aldı.

Sıcak Saatler dizisinden sonra çeşitli sinema ve televizyon boy gösteren Oran, kamu yararına gerçekleştirilen özel defilelerde modellik yaptı ve reklam filmlerinde rol aldı.

Arzum Onan, kocası Mehmet Aslantuğ ile beraberliğini devam ettirmektedir ve çiftin Can adında bir oğulları vardır.

Oynadığı Film ve Diziler

Yeni Bir Yıldız (1997), Sıcak Saatler, (1998), Aşk ve Hüzün (2000), Merdoğlu (2000), Zeybek Ateşi (2002), Sahra (2004), Sessiz Fırtına (2007), Kardelen, (2008)

Filmografi
Televizyon
Yıl Başlık Rolü Notlar
1997 Yeni Bir Yıldız Ceren Meriç
1998 Sıcak Saatler Buket Hazal
2000 Merdoğlu Zeynep
2002 Zeybek Ateşi Hüzzam
2004 Sahra Sahra
2007 Sessiz Fırtına Deniz Soykan
2009 Aşkın İkinci Yarısı Zuhal
2010 Hayat Ağacı Arzum Onan

Ünlüler Bulvarı
2012 Show Kulüp

MEHMET ASLANTUĞ KİMDİR?

Mehmet Aslantuğ, 25 Eylül 1961 Çarşamba, Samsun doğumlu, Türk oyuncudur.

Samsun ili Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelen Aslantuğ, anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini ise Terme ilçesinde tamamladı.

1978 yılında işletme fakültesine kaydını yaptırdı ancak öğrencilik yıllarında, Deneme Sahneleri nde başlayan oyunculuğunu, 1985 yılında, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme eğitimini bırakarak profesyonelleştirdi. 1993 yılında Detay Film’i kurdu. Arzum Onan’la evli. Can adında bir oğlu var.

0/5 (0 Reviews)