SON TV

Aşk ve Mavi’den ayrılan Emrah bombayı patlattı!

Atv'de yayınlanan Aşk ve Mavi'nin başrolü Emrah dizi ardından hayranlarına müjdeyi verdi ve bombayı patlattı!

Aşk ve Mavi’den ayrılan Emrah bombayı patlattı!

ATV ekranlarının reyting rekortmenlerinden Aşk ve Mavi’nin başrolü şarkıcı ve oyuncu Emrah ücret konusunda yapımcılarla anlaşamayınca diziden ayrılmış ve hayranlarını çok üzmüştü. Fakat Emrah’tan hayranlarına şahane bir haber geldi.

Uzun sürmeden haberi hemen açıklayan Emrah, hayranlarının yüreğine adeta su serpti.

ATV’de yayınlanan büyük ses getiren dizi Aşk ve Mavi’nin başrol oyuncusu Emrah, istediği zam yapımcılar tarafından reddedilince diziden apart topar ayrılma kararı almıştı.

ATV ekranlarını kasıp kavuran ve yayınlandığı gün zirveyi kimseye kaptırmayan dizisi Aşk ve Mavi’nin başrol oyuncusu Emrah, zam istemiş istediği rakam yapımcılar tarafından çok yüksek bulununca da diziden apar topar ayrılma kararı almıştı.

ÇEKİMLER BİR SÜRE DURMUŞTU
Dizide ayrıldıktan sonra çekimler bir süre durmuş ve yapımcılar yola sevilen şarkıcı Keremcem ile devam etme kararı almıştı. Fakat Emrah’ın ayrılmasından sonra reytingler gidere düşmüş ve dizi final kararı almıştı.

EMRAH DİZİDEN NASIL ÇIKMIŞTI?
Emrah’ın kadrodan çıkacağı netleşinde senaryo değişmişti. Cemal, kavga ettiği Ali’yi yanlışlıkla öldürmüştü. Cemal, boğazını sıkan Ali’yi ittirmiş ve kafasını taşa çarpmıştı. Çarpmanın etkisiyle Ali ölmüş ve Emrah diziye veda etmişti.

TASI TARAĞI TOPLAYIN GİTTİ
Diziden ayrıldıktan sonra Emrah, Bodrum’a yerleştiklerini söyledi. Emrah, “Bu zamana kadar yaz aylarını Bodrum’da geçiriyorduk ama artık kışın da oradayız. İstanbul’a sadece işimiz olduğunda geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

View this post on Instagram

Sevgiler…

A post shared by Emrah (@emrahofficial) on

MÜJDEYİ VERDİ
Bodrum’dan İstanbul’a gelen Emrah, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yeni bir dizi var mı sorusuna ise Emrah “İstanbul’a yeni bir proje için geldim. Yakın zamanda güzel projeler olacak” diyerek hayranlarına müjde verdi

EMRAH KİMDİR?
Emrah Erdoğan, 1971 yılında Diyarbakır’ın Ergani İlçesinde Elyasa Erdoğan ve Ayten Erdoğan’ın tek çocuğu olarak doğdu. Terzi olan babasını 1.5 yaşında kaybeden sanatçı annesinin işi nedeniyle Elazığ’ın Maden ilçesinin Gülaman köyünde ilkokula başladı.

Okulda müzik hocası tarafından müziğe olan ilgisi, kendine öğretileni çabuk kavrayışı ve özellikle sesinin güzelliği ile dikkat çekti ve aralarında yapmış oldukları amatör bir kasetle ilk adımı atmış oldular.

Emrah, ortaokul eğitimini Diyarbakır’da devam ettirirken, bu dönemde eniştesi ve yakın çevresinin teşviki ile 4 adet amatör kaset yapıldı, videoları çekildi. Bu kaset ve videolar Diyarbakır ile çevresinde büyük ilgi gördü. Kısa sürede müzik çalışmaları öğrenim ve amatörlük aşamasından çıkıp, profesyonelliğe doğru yol aldı.
Emrah, 1984 yılında İstanbul’da ilk profesyonel albümleri olan “Agam Agam” ve “Gülom” ile müzikseverlerin gönlünde “Küçük Emrah” olarak yer almaya başladı. 1985′ de “Yaralı” adlı albümü büyük ilgi gördü. 1986 – 1987 yıllarında “Boynu Bükükler” ve “Ayrılamam” albümleri ile satış rekorları kırdı. 1990 yılından itibaren albümlerinde kendi söz ve bestelerine yer vermeye başlayan sanatçının birçok parçası vazgeçilmeyen klasikler arasında yerini aldı.
Emrah, sanat yaşamının dolu dolu geçen 20 yılda çıkardığı toplam 18 albümle müzik dünyasında benzeri olmayan rekora imza atmıştı. Albümleriyle beraber başlayan konser maratonu ülkede birçok mekanı tamamen doldururken; 1994 yılında Türkiye’de ilk defa bir Türk sanatçısı, İnönü Stadyumu’nda verdiği muhteşem konserle 50.000 kişilik kapasite ile doldurdu.

Sanatçı, başarısını yurt dışında da devam ettirerek başta Almanya olmak üzere Amerika, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Hollanda, Yunanistan, Yugoslavya, İsveç, İsviçre, Fransa, Danimarka ve Kırgızistan’da birçok konserler verdi.

2001’de Özbekistan’da düzenlenen Zaman Yıldızları festivalinde ödül aldı. Bu festivalde diğer ülkelerden de birçok ünlü yıldız katılıp ödül aldı.

Müzikte gösterdiği başarının yanı sıra, kamera karşısına geçerek oyunculuk yeteneğini de kanıtlayan sanatçı; 20 film ve toplam 43 bölümden oluşan 3 ayrı dizide başrol üstlendi.

Filmleri sinema salonlarında ve TV ekranlarında; dizileri ise ülkenin birçok kanallarında defalarca gösterilmektedir.

Kaynak: İnternethaber

ETİKETLER: