SON TV

Aslı Enver gülüşü ve elbisesiyle büyüledi! Son paylaşımına beğeni yağmuru

Aslı Enver sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı derin yırtmaçlı elbisesiyle takipçilerini adeta büyüledi. Aslı Enver paylaşımıyla kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Aslı Enver gülüşü ve elbisesiyle büyüledi! Son paylaşımına beğeni yağmuru

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı uzun ve derin yırtmaçlı elbisesiyle çektirdiği fotoğrafıyla olay oldu. Aslı Enver’in fotoğrafına kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum yağdı. Gülüşü ve fiziğiyle olay olan Aslı Enver kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Bilindiği gibi ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk yaşayan Aslı Enver, bir barışık bir küs olduğu sevgilisi ile magazin gündeminden hiç düşmüyor. Son zamanlarda güzelliğiyle sosyal medyada beğeni yağmuruna tutulan Aslı Enver, yıllar önce yayınlanan Kavak Yelleri isimli dizi ile hayatımıza girmişti. Güzelliğiyle her oynadığı dizi ve filmde adını ön plana çıkaran Aslı Enver, başarısıyla da göz dolduruyor. Aslı Enver bilindiği gibi Suskunlar ve İstanbullu Gelin dizileriyle de çok sayıda takipçi kitlesine ulaşmıştı.

ASLI ENVER KİMDİR?

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 yılında İngiltere Londra’da dünyaya geldi. Babası Kıbrıslı bir Türk olan Aslı enver 3 kardeştir. 12 yaşına kadar İngiltere’de yaşayan Aslı Enver ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. Liseyi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuyan genç oyuncu daha sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümüne devam etmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Kariyerinin henüz başlarındayken 2002 yılında TRT’de yayınlanan bir sit-com’da küçük bir rol almış ardından “Ayna” adlı kısa filmde oynamıştır. 2007 yılında yayınlanan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan ve Sarp Apak gibi oyuncularla başrolü paylaşan Aslı Enver “Mine” karakteriyle hafızalara kazınmıştır.

Aslı Enver 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile evlenmiş ve 2015 yılında boşanmıştır. Star TV’de yayınlanan ve başrolünü Özcan Deniz ile paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya Boran karakterine hayat veren Aslı Enver, 1.68 metre boyunda, 55 kilo ve Boğa burcudur.

Aslı Enver’in rol aldığı diziler ve filmler:

2017 – İstanbullu Gelin (Süreyya Boran) (TV Dizisi)
2017 – Öteki Taraf (Ece) (Sinema Filmi)
2016 – Kış Güneş (Nisan) (TV Dizisi)
2015 – Mutlu Ol Yeter (Zeynep) (TV Dizisi)
2015 – Kardeşim Benim (Zeynep) (Sinema Filmi)
2014 – Bana Artık Hicran De (Hicran Eyüpoğlu) (TV Dizisi)
2013 – Tamam mıyız? (Beste) (Snema Flm)
2013 – Kayıp (Özlem Albayrak) (TV Dizisi)
2012 – Suskunlar (Ahu) (TV Dizisi)
2012 – Rakı Masası (Kısa Film)
2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Mine Ergun) (TV Dizisi)
2003 – Hayat Bilgisi (Hazal) (TV Dizisi)
2002 – Ayna (Kısa Film)
2002 – Uzay Sitcomu (TV Dizisi)

Tiyatro oyunları:

Personel, Craft Kadıköy
Evcilik Oyunu, Pera Tiyatrosu
Yangın Yerinde Orkideler, Pera Tiyatrosu
Eski Fotoğraflar, Haliç Üniversitesi

ETİKETLER: