SON TV

Aslı Enver’in eski eşinin kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız!

Aslı Enver son günlerde yine Türkiye'nin magazin gündeminden düşmüyor. Genç oyuncu yıllar önce bir meslektaşı ile dünya evine girdi. Aslı Enver'in eski eşini görenler hayrete düştü. Aslı Enver'in eski eşinin kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız..

Aslı Enver’in eski eşinin kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız!

Murat Boz ile barışan Aslı Enver’in geçmişi sevenleri tarafından araştırılır oldu. Aslı Enver’in geçmişte yaptığı bir evlilik bilmeyenleri şaşkına çevirdi.

Aslı Enver ve Murat Boz barıştıktan sonra evlilik yolunda ilerliyor. İlişlisine tam gaz devam eden Aslı Enver’in eski eşi gündeme geldi. Aslı Enver 2012 yılında yaptığı evlilikten 2015 yılında boşandı. İşte Aslı Enver’in eski eşi…

2012’DE EVLENMİŞLERDİ

Aslı Enver ile Birkan Sokullu, 2012 yılında Bahçeköy Event Garden’da evlenmiş, düğün sonrası da balayı için Tayland’ın Phuket Adası’na gitmişti.

2012 senesinde nikah masasına oturan Aslı Enver ve Birkan Sokullu, 2015 yılında tek celsede boşandı. Enver’in avukatı, yaptığı açıklamada “Böylesinin kendileri için daha iyi olduğuna karar verdiler” dedi.

Birkan Sokullu kimdir?

Birkan Sokullu kimdir, Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü oldu.
Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı.

Oyuncu Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersler aldı. “Küçük Kadınlar” dizisinde Ayaz karakteri ile dikkms production ile anlaştı. “Küçük Sırlar” dizisinde “Demir” rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu.

2012 yılında “Uçurum” dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 sezonunda ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa’yı canlandırdı, ancak dizi uzun ömürlü olamadı.

2014 yılının Şubat ayında ekranlarda olacak olan “Kurt Seyt & Shura” adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldı.

Birkan Sokullu, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Aslı Enver ile evlendi.

Filmleri :
2008 – Melekler Korusun (dizi)
2008 – Küçük Kadınlar (dizi)
2008 – Elif (dizi)
2010 – Küçük Sırlar (dizi)
2012 – Ucurum (dizi)
2013 – Fatih (dizi)
2014 – Kurt Seyt & Shura

0/5 (0 Reviews)