SON TV

Avlu 21. yenibölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz cezaevinden kaçıyor!

Avlu 21. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni 21. bölüm fragmanda Deniz'in kaçış planı işe yarıyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Alp'i bulan Deniz'in intikam alma planı gerçekleşecek mi? Zerrin cezaevinden bir mahkumun kaçışını fark etmediği için çok zor durumda kalıyor. Avlu 21. yeni bölümde hıncını Kudret'ten alan Zerrin, Deniz'in nasıl kaçtığını anlıyor ama iş işten geçiyor. İşte Avlu 21. yeni bölüm fragmanı...

Avlu 21. yenibölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz cezaevinden kaçıyor!

Avlu 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu dizisinin son 20. bölümünde Deniz ile Kudret kozlarını paylaştı. Kudret Deniz’e işkence yapmaya yeltense de Zerrin’e verdiği söz yüzünden ona dokunmadı. Fakat kavga esnasında denizi bıçakladı. Deniz aldığı kan pıhtılaştırıcı ilacın etkisiyle kanaması olmadan Kudreti alt etti. Sonrasında kendi ellerini kesen Deniz hastaneye kaldırılmak için planını devreye soktu.

Azra annesinin ziyarete gelişi ile çocukluk anılarını yeniden yaşadı. Aslında annesinin gelişi de Zerrin’in oyunu. Yeni bölümden önemli ipuçları veren Avlu 21. yeni bölüm fragmanında; Deniz cezaevinden kaçıyor ve Alp’e silah çekiyor. Zerrin, Deniz’in kaçışı yüzünden zor durumda. Nasıl kaçtığını da öğreniyor. Kudret, Zerrin’den dayak yiyor. Kudret ise sadece ‘ben yapmadım’ diyebiliyor. İşte Avlu 21. yeni bölüm fragmanı…

AVLU 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudretle kavga esnasında bıçaklandığı için hastaneye kaldırılıyor. Deniz’in kullandığı kan pıhtılaştırıcı ilaçlarla ilgili planı gerçekleşiyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz kaldırıldığı hastaneden kaçmayı başarıyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Alp’e silah doğrultan Deniz, kızının intikamını alabilecek mi? Avlu dizisi 21. yeni bölüm 22 Kasım Perşembe akşamı 20.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zerrin, Savcı ve Bakanlık Müsteşarının da gelmesiyle tavukların içerisinde uyuşturucu bulacakları ümidiyle aramayı başlatır. Ancak hiç beklemediği şekilde tavukların içinden uyuşturucu yerine bambaşka şeyler bulur. Savcı ve müfettiş yaşanan bu rezalet karşısında Zerrin’e hesap sorarlar.

Zerrin yaşanan bu fiyasko karşısında ne yapacağını şaşırır. Müfettiş ve Savcının sözleri çok ağırdır. İkisi odasından çıktıktan sonra tam anlamıyla delirir. Zerrin bunun intikamını kendince almanın hesaplarını yapar. Özlem’e Deniz’i Kudret’in olduğu koğuşa aldırması talimatını verir. Gardiyan Murat Zerrin’in kararını açıklayınca Ayça ve arkadaşları çılgına dönerler ama Deniz kabul eder.

DENİZ KUDRET’İN KOĞUŞUNA ALINIYOR

Ayça Deniz’e ne yapma çalıştığını oraya gitmemesi gerektiğini söylese de Deniz ise, bundan sonra nerede kaldığının önemi olmadığını söyleyerek eşyalarını alır ve Kudret’in koğuşuna gider. Bu arada Deniz, Heves’in yanına gider. Naciye’nin ona saldırdığında kullandığı silahın onda olup olmadığını sorar. Heves durumu öğrenmeye çalışır ama Deniz birşey söylemez.

ETİKETLER: