SON TV

Avlu 22. son bölümünde Deniz intikamını alıyor! Avlu 23. yeni bölümde Deniz ölümün eşiğinde.. (Avlu 22. son bölüm izle)

Avlu 22. son bölümü ile Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan 22. son bölümde, Deniz sonunda Alp'in karşısına çıkıyor ve "Şimdi yalvarma sırası sende, günah işleme sırası bende" diyerek tetiğe basıyor. Deniz, Alp'i öldürerek kızının intikamını alıyor. Deniz'in Alp'i öldürmesinden sonra avluda işler karışıyor. Avlu 23. bölümde Deniz'i neler bekliyor? Avlu dizisi yeni 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu’nun 22. son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

Avlu 22. son bölümünde Deniz intikamını alıyor! Avlu 23. yeni bölümde Deniz ölümün eşiğinde.. (Avlu 22. son bölüm izle)
  • Dizi
  • 30 Kasım 2018 13:21

Avlu 22. son bölümü ile dün akşam yayınlandı. Avlu dizisinin 22. son bölümde; Deniz sonunda kızının intikamını alıyor. Kudret oğlu Alp’in ölüm haberini Zerrin’den alıyor. Zerrin’e saldıran Kudret ölüm acısıyla Avlu’da herkesi tehdit ediyor. Azra, Sinan’ın ölümüyle yıkılıyor. Avlu 22. son bölümün yayınlanmasından sonra Avlu 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?. İşte son bölümde yaşananlar…

ALP’İN ÖLÜM SAHNESİ

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 22. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra Selim’in öldürülmesinin ardından perişan haldedir. Hasret’e, “bir umudum vardı o da yok oldu” diyerek acısını anlatır. Bu sırada Deniz Alp’in evine girmek için yol aramaktadır. Azra’nın acısını paylaşmak için birşeyler yapmak isteyen arkadaşları Kudret’in koğuşunu basmak için harekete geçer. Kapıları yumruklarlar. Eylemin boyutu artarken Zerrin yanlarına gelir. Onlardan ne istediğini sorar. Hasret adalet istediklerini söyler.

ZERRİN AZRA’YI TEHDİT EDİYOR

Zerrin, Kudret’e zarar vermelerini önlemek için Azra’yı hücreye atmakla tehdit eder. Zerrin, Azra’nın yanına gelir ve başsağlığı diler. Ona adaletin er geç sağlanacağını söyler. Ardından da adaletin gerçekleştirmek adına herhangi bir şey yaparsa ona bedelini ödeteceğini söyleyerek çıkar.

DENİZ ÖZGE’DEN YARDIM İSTİYOR

Deniz Alp’in sevgilisi Özge’yi takip eder. Bir kafede oturan Özge’nin yanına gider. Özge Deniz’i karşısında gören Özge çok şaşırır. Deniz ondan yardım ister. Özge karşı çıkar. Deniz tam gitmek üzereyken onun elinden tutarak eğer yardım etmezse sonunun kızı gibi olacağını anlatır.

Özge araba ile Alp ile birlikte yaşadıkları yere gelir. Arabada Deniz de vardır. Ona ne yapması gerektiğini söyleyerek içeri girer. Deniz’i arka kapıdan içeri alır. Alp ile ilgil, tüm bilgileri verir. Deniz’i saklamak için başka bir odaya götürürken kızı Ecem’in oyuncağını görür. Deniz’e Alp’in bu oyuncağa ne kadar takıntılı olduğunu anlatır. Bu sırada Alp çıka gelir. Özge’nin oyuncağına dokunduğunu düşünüp Özge’yi tartaklar. Özge evi terk ettikten sonra Deniz planını devreye koymaya başlar..

AVLU YENİ 23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Avlu 23. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.  Avlu 23. yeni bölüm fragmanı pazar akşamı yayınlanması bekleniyor.

DENİZ ÖLÜMÜN EŞİĞİNDE

AVLU 22. SON BÖLÜM İZLE FULL

DENİZ: SENİ KENDİ ELLERİMLE ÖLDÜRECEĞİM DEMİŞTİM

Özge evden çekip gider. Akşam tahsilattan döndükten sonra evde Alp duş almak için banyoya girer. Adamı başka bir iş için çıkacağını söyler. Alp tamam der. Duştan sonra aşağı inen Alp’i hayatının kabusu beklemektedir. Arkasında Deniz belirir. Alp’e, “Sana demiştim. Seni kendi ellerimle öldüreceğim demiştim” der. Alp korkuya kapılır. Deniz’e sen adam öldüremezsin diyerek onun dikkatini dağıtmaya çalışır. Deniz’in dalgınlığından yararlanarak onun elindeki silahı alır.

ALP DENİZ’E YALVARIYOR: LÜTFEN BENİ ÖLDÜRME..

Silahı Deniz’in elinden alan Alp Deniz’e diz çöktürür. Ona Ecem ile ilgili bazı şeyler anlatır ama Deniz öfkeyle kızının adını ağzına almamasını söyler. Alp Deniz’in kafasına silahı dayar tam tetiği çekmek üzereyken ağzı ile patlama sesi çıkarır. Deniz’e kızını nasıl öldürdüğünü tüm ayrıntılarıyla anlatıp yarasını deşer. Alp Deniz’i öldürmek için bir kez daha tetiği çeker ama silah patlamaz. İşte tam o anda Alp yere yığılır. Acılar içerisindeki Alp, Deniz’e kendisine ne yaptığını sorar. Deniz Alp’i zehirlemiştir. Viskisinin içine koyduğu zehirle onu etkisiz hake getirir.. Alp ölmek üzereyken ondan af diler yalvarır. Deniz “Şimdi yalvarma sırası sende, günah sırası bende” der. Alp yalvarmaya devam eder. Deniz artık onu dinlemez silahı ona doğrultur. Alp’in yalvarışları karşısında yine kararsız kalır. Arkasını döndüğü sırada Alp arkadan ona hamle yapar ve Deniz de tetiği çekip Alp’i vurur.