SON TV

Avlu 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 27. yeni bölümde ortalık karışıyor…

Avlu dizisinin merakla beklenen 27. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından 2. fragman da geldi. Star Tv'de yayınlanan Avlu'nun 27. yeni bölüm 2. fragmanında Avlu'da dengeler değişiyor ve Deniz daha da güçleniyor. Peki Avlu'nun 27. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Avlu 27. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı...

Avlu 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 27. yeni bölümde ortalık karışıyor…

Avlu’nun 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisinin merakla beklenen 27. yeni bölüm fragmanında Deniz Alp’i öldürdüğü için mahkemeye çıkıyor ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor. Avlu’nun son bölümünde yeni yıl kutlaması yapan mahkumların hevesini kursağında bırakan Zerrin, cezaevindeki hakimiyetini kaybediyor ve Deniz cezaevinde ayaklanma başlatıyor.

Avlu 27. yeni bölüm fragmanında ayaklanmayı durduran Melis’in 27. yeni bölümde cezaevine yeni müdür olarak geleceği öngörülüyor.

Avlu 27. yeni bölüm 2. fragmanda Özge doğum yapıyor. Azra ise özgürlüğüne kavuşuyor… Deniz’e uyuşturucu verirken videosu çekilen Zerrin’in ise başı belada…

DENİZ’E AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

Avlu 27. yeni bölüm fragmanında mahkemeye çıkan Deniz için ‘adam öldürmeye tam teşebbüs’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor. Azra, Deniz’e ‘Hoşgeldin, sefa getirdin boncuk!’ diyor. Mahkemenin vereceği kararla umudunu neşesini kaybeden Deniz, gittikçe dibe batan Zerrin’e meydan okuyor.

AVLU 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Avlu’nun yayınlanan fragmanında 27. yeni bölümün ne zaman ekranlara geleceği belirtilmiyor fakat diğer diziler gibi Avlu’nun da yeni bölümünün sömestr tatili bitiminden sonraki hafta, yani 24 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.

CEZAEVİNDE AYAKLANMA BAŞLIYOR

Avlu, yayınlanan 26. son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Avlu’da yine ortalık karışıyor… Deniz, cezaevindeki mahkumların kendisine olan sadakatine güvenerek Zerrin’e karşı bir ayaklanma başlatıyor.. 27. yeni bölümde ise neler olacağı merak ediliyor.

AVLU 26. SON BÖLÜM İZLE

Avlu son bölümü ile nefes kesti. Son bölüme; Veli’nin, Avlu’da kurduğu kumpas damga vurdu. Zerrin’in videosu elden ele dolaşırken, büyük koz Zerrin’i köşeye sıkıştırdı. Deniz’in Zerrin’e meydan okuması dikkat çekerken, geçmişin izleri gözlerde yaş, yüreklerde yangın oldu. Merakla beklenen yani bölüm fragmanında kaptanımız, pusulamız Deniz sözleri yankılanıyor.

Hapishane hayatına derin ve etkili bir bakışla yer veren Avlu Dizisi, bir hapishanede mahkum hayatı yaşayan kadınları ve hapishane yöneticileri üzerinden kurgulanan bir senaryo olarak izleyiciye sunuldu ve reytinglerde kendisine üst sıralarda yer buldu. Acımasız hapishane hayatı ve dışarıyla kesilmeyen bağlar yine dizide yer bulmuş durumda.

Avlu geçtiğimiz akşam son bölümü ile ekranlara gelmişti. Azra, için zaman daralıyor. Deniz’in bağırarak, telaşla yardım çığlıkları attığı görülüyor. Kimin başının dertte olduğu bilinmezken, Kudret büyük bir keyifle zaferinin tadını çıkarıyor. Yeni bölüm merakla beklenirken dizide herkesi şok eden gelişmeler yaşanıyor. Yayın akışında yer almayan dizi 3 hafta yayına ara verdi.

Star TV’nin Perşembe akşamları yayınlanan dizisi Avlu’da Deniz’in zaferi, 26. yeni bölüm fragmanında ortaya çıktı. Umudunu neşesini kaybeden Deniz, gittikçe dibe batan Zerrin’e meydan okuyor. Yeni fragman 26. bölümde dizi severleri heyecan dolu bir bölüm beklediğinin sinyallerini veriyor.

Son bölümde; Mahpushanede yankılanan silah sesi sonrası heryeri büyük bir sessizlik kapladı. Zerrin, sona doğru yaklaşırken, deliler gibi bir çıkış yolu aramaya başladı. Çıkmaza giren sadece Zerrin değil, Azra’da büyük bir karar eşiğine geldi. Aldığı karar Azra’yı çıkmazdan kurtaracak mı, yoksa daha da dibe mi çekecek bilinmezken, Kudret intikam duygusuyla verdiği kararın bedelini çok ağır ödemek üzeredir. Deniz ise artık sevdiği kimsenin canı yanmasın diye elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen, Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Avlu dizisinin 27. yeni bölümü Perşembe akşamı sizlerle.