SON TV

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı! Avlu yayınlanma tarihi belli oldu!

Avlu dizisi 27. son bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuşken beklenilen Avlu 27. bölüm tarihi açıklandı. Avlu dizisinin 27. bölümü ne zaman yayınlanıyor?

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı! Avlu yayınlanma tarihi belli oldu!

Avlu, Star ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Avlu dizisinin 27. bölümü 3 Ocak 2019 günü yayınlanmadı. Avlu dizisinin de diğer diziler gibi Ocak ayının ilk üç haftası olmayacağı konuşuluyor. Avlu dizisinin muhtemel yayınlanma tarihinin ise Ocak ayının sonlarında olduğu öğrenildi.

AVLU’NUN 27. BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Avlu dizisinin normalde 27. bölümü 3 Ocak 2019 Perşembe akşamı Star ekranlarında olması bekleniyordu. Fakat dizi diğer diziler gibi Ocak 2019’un ilk üç haftası yayınlanmayacağı öğrenildi. Bu nedenle dizinin Ocak ayının son haftası yayınlanması beklentiler arasında. Peki Avlu dizisi ne zaman yayınlanacak. Avlu dizisi 27. bölümü muhtemelen 24 Ocak 2019 günü yayınlanacağı öğrenildi.

Bilindiği gibi Avlu dizisinin son 26. bölümü 27 Aralık 2018 perşembe günü yayınlanmıştı. Avlu dizisinin 27. bölümünün ise 3 Ocak 2019’da yayınlanması beklenirken dizisinin diğer diziler gibi Ocak 2019’un ilk üç haftası yayınlanmayacağı öğrenildi.

AVLU 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz ve Azra arasında yaşananlardan sonra, Yonca Hasret’e hesap soruyor. Hasret, başka çarelerinin olmadığını Eylül için bunu yapmaya mecbur kaldıklarını anlatır. Bu arada Zerrin, Kudret başka bir cezaevine naklettirmek için tanıdığı birine telefon açar. Azra, çaresizce ne yapacaklarını düşünürken Zerrin Özge’yi bıçaklayanın kim olduğunu öğrenmek için Hacer’i konuşturmaya çalışır. Hacer Kudret’in ismini vermez bu işi Özge’ye ve annesine gıcık olduğu için yaptığını söyler.

deniz

KUDRET ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

Kudret, bebeğin durumunun öğrenirken Azra ve Deniz’in birbirine girdiğin haberini alınca zevkten dört köşe olur. Kudret Vecdi’yi arayarak Azra’nın içeriye mal soktuğunu söyler ve onlara mal verenleri araştırıp bulmasını ve hesap sormasını ister. Bu arada Murat Deniz’e Melis ile konuşmasını tavsiye eder ama Deniz iyi olduğunu söyler.

AZRA ZOR DURUMDA

Azra’nın malı kaptırmasının ardından ona para verenler yolunu keserler. Azra’dan ya malı ya da verdikleri parayı geri isterler. Zerrin malın nasıl içeri girdiğini bulmak için gardiyanları odasında toplar ve onları tehdit eder. Zerrin, Kudret’i odasına çağırır ve yaptıklarının cezasını başka bir cezaevine nakledilerek ödeyeceğini söyler. Kudret deliye döner bunu yapamayacağını söylese de Zerrin onu dinlemez ve odasından zorla çıkarır.

AVLU DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu – Hülya Gezer – Şafak Bal
Senarist: Mehmet Güzelbeyoğlu – Caner Yalçın – Ömer Genç – Özlem Havuzlu
Müzik: Sertaç Özgümüş, Aytaç Özgümüş

Demet Evgar

Deniz Demir
Demet Evgar

Ceren Moray

Azra Kaya
Ceren Moray

Nursel Köse

Kudret Öztürk
Nursel Köse

Nergis Öztürk

Zerrin
Nergis Öztürk

Kenan Ece

Murat Ünal
Kenan Ece

Çağdaş Onur Öztürk

Oktay Boran
Çağdaş Onur Öztürk

Deniz Barut

Melis
Deniz Barut

Onuryay Evrentan Atasalihi

Özlem Balaban
Onuryay Evrentan Atasalihi

Ayça Damgacı

Hasret Şengül
Ayça Damgacı

Simel Keçicioğlu

Derya
Simel Keçicioğlu

Selen Seyven

Heves
Selen Seyven

ETİKETLER: