SON TV

Avlu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azra tahliye oluyor (Avlu 27. son bölüm izle)

Avlu'nun 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu dün akşam 27. son bölümüyle ekranlara geldi. Bir hayli duygusal geçen 27. bölümün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu'nun 28. yeni bölüm fragmanında Azra tahliye oluyor. İşte detaylar...

Avlu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azra tahliye oluyor (Avlu 27. son bölüm izle)

Avlu dizisinin dün akşam yayınlanan 27. bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Avlu’nun yayınlanan 27. son bölümünün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Avlu 27. bölümde neler oldu? İzlenme rekorları kıran Avlu’nun 27. son bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Başrollerini Ceren Moray, Demet Evgar ve Nursel Köse’nin paylaştığı Avlu’nun 28. yeni bölüm fragmanında Azra tahliye oluyor.

DENİZ MAHKEMEYE ÇIKIYOR!

Avlu’nun dün akşam yayınlanan 27. son bölümünde Deniz mahkemeye çıkıyor. Savcının ağırlaştırılmış müebbet cezası istediği Deniz’in mahkemesi erteleniyor.

Deniz’in mahkemesinin sonucu hem cezaevi içinde hem de dışarıda büyük yankı uyandırmıştır. Özge’nin bebek konusundaki çıkmazları bir sürprizle rafa kalkar. Kudret’i torun heyecanı sararken, Naciye kızı için endişelenmektedir. Zerrin, kız kardeşinin gizemli hikayesini çözmeye çalışırken bu sırada Azra özgürlüğe adım adım yaklaşmaktadır.

AVLU 27. SON BÖLÜM İZLE

3 haftalık sezon arası biten Avlu dizisi dün akşam 27. bölümüyle ekranlara geldi. 27. son bölümün hemen ardından da Avlu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Azra’nın her şeyden elini eteğini çektiği sadece okuluna gidip geldiği Avlu 27. bölümde, Deniz ve Kudret arasında güç savaşları yaşanmaya devam etti.

AZRA TAHLİYE OLUYOR!

Ancak Avlu 28. yeni bölüm fragmanı herkesi şoke etti. Çünkü Avlu 28. bölüm fragmanında Azra tahliye olduğunun haberini veriyor. Hal böyle olunca herkesin aklına “Ceren Moray diziden mi ayrılacak?” sorusu geldi.

Hapishanede olmadığı sürece Azra’nın hayatından sürekli kesitler göremeyeceklerini düşünen izleyiciler, Avlu 28. bölüm fragmanıyla “Ceren Moray diziden mi ayrılacak?” sorusunu düşünmeye başladılar.

Öte yandan Avlu 28. bölüm fragmanında tahliye olacağı haberini veren Azra’nın mutluluğu izleyenleri de çok mutlu etti. Peki Ceren Moray diziden mi ayrılacak?

Bu sorunun cevabını henüz bilemiyoruz ama Avlu 28. bölüm fragmanında gördüğümüz Azra karakterinin tahliye olması olayı, Ceren Moray’ın diziden ayrılması demek olabilir.

Avlu 28. bölümde neler olacağını, Ceren Moray’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz…

Avlu dizisinin 27. son bölümün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Avlu son bölüm izleyicilerden tam not aldı. 24 Ocak akşamı Star TV’de yayınlanan Avlu son bölümde; Deniz’in mahkemesinin sonucu hem cezaevi içinde hem de dışarıda büyük yankı uyandırmıştır. Özge’nin bebek konusundaki çıkmazları bir sürprizle rafa kalkar. Kudret’i torun heyecanı sararken, Naciye kızı için endişelenmektedir. Zerrin, kız kardeşinin gizemli hikayesini çözmeye çalışırken bu sırada Azra özgürlüğe adım adım yaklaşmaktadır.

Videodan Avlu 28. yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz…

İşte Avlu 28. bölüm fragmanı: